Поради щодо пошукового маркетингу
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Багато хто з нас не мав привілегії вчити SEO або платний пошук, як дехто з 10-15 річним досвідом. Справді, деякі з кращих пошукових маркетологів вчились ...... своєму ремеслу методом проб та помилок
На щастя є досить багато ресурсів, які можуть допомогти в керівництві молодим, прагнучим освоїти ринок пошукових систем. Нижче наведено список доступних блогів, форумів і відео, які автор особисто використав протягом останніх кількох років, щоб пройти шлях від новачка до досить хорошого пошукового маркетолога.
SEOMoz Blog Один із найавторитетніших SEO блогів, SEOmoz постійно погружає в глибину матеріалу, який легко повторити і зрозуміти. Хоча деяка інформація призначена для більш просунутих SEO фахівців. Але є багато тем для початківців, так кожну п'ятницю публікуються останні White Board Friday відео, які фокусуються на одній з основних тем  маркетингу пошукових систем, які зазвичай розглядаються під керівництвом Rand Fishkin - директора SEOmoz.
MarketingScoops Internet Marketing Forum В деякий момент у Вас виникнуть питання, на які захочете отримати відповідь у блозі, а може Ви будете шукати деяку незалежну роботу або гостьові постери для свого блогу. Форум має великий ресурс, де Ви зможете задати питання з просування ваших останніх повідомлень або навіть пошукати позаштатну роботу. Коли я вперше зрозумів, що хочу зробити кар'єру в пошуку, я опинився на форумах, задаючи досить часто питання і з задоволенням отримуючи на них відповідь. Багатьом форумам, таких як Інтернет-маркетинг форум, присвятили своє життя адміністратори, які дадуть відповідь на будь-які питання, що Вас цікавить.
Youtube Videos Youtube містить безліч відео і частина з них відносно SEM і SEO. Просто зайдіть на YouTube та пошукайте SEO або платний пошук і Ви знайдете тони відео, з поясненням та навчанням маркетингу пошукових систем.
PPC Hero Один з кращих блогів, акцентує увагу виключно на платному пошуку. PPC Hero має великий ресурс, щоб допомогти вам зрозуміти тонкощі створення успішної маркетингової кампанії. Блог повний порад з оптимізації і взяв на себе роз’яснення нових функцій, що з’являються в Adwords, Yahoo або MSN SEM AdCenter.
Twitter Збагатившись за допомогою блогів, форумів і Youtube відео, Ви все ж будете зобов'язані прийти, як і багато інших пошукових маркетологів, до використання Twitter. Якщо ви ще вчитесь, то наслідуйте кращих фахівців у галузі SEO і SEM. Стрічки новин Twitter тепер будуть працювати як RSS і надавати новини з будь-якої нової або цікавої події, що відбуваються у вашій галузі. Twitter може також допомогти Вам побудувати відносини зі спеціалістами у Вашій галузі.
Автор: Джастин Фрейд. Джерело: searchnewz.com
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting