10 сайтів попередження та оповіщення для відстеження матеріалів, які Ви могли б пропустити
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

10 сайтів попередження та оповіщення Сайти допомагають бути першим в блогах, коли мова йде про ранні знижки та акції. А подумайте про робочі місця, коли онлайн оповіщення набуває критичного значення.
Інструменти онлайн оповіщення про зміну інформації в Мережі також корисні тим, хто поспішає отримати її в першу чергу. Зрештою, ніхто не любить бути у хвості черги. Тож перевірте ці послуги Інтернету для різноманітних оповіщень та повідомлень і будьте завжди на крок попереду мас.
Notify.me - служба повідомлення, яка контролює Ваш улюблений сайт, блог або соціальну мережу і відправляє оповіщення до Вашої поштової скриньки, на пейджер чи мобільний телефон, або до програму. Це свого роду послуга парасольки, яка дозволяє покривати шведський стіл веб-сайтів від Craiglist до Twitter.
Тож, якщо Ви хочете мати систему раннього попередження на випадок поганої погоди або раннього оповіщення про знижки - варто спробувати цей веб-додаток. Для послуги SMS, перевірте, чи потрапив сайт Вашого оператора в довгий список. Цей сайт трохи збоїв, коли автор його спробував, але це міг бути тимчасовий збій.
Якщо Ви користувач важкого Google Alerts, то можете спробувати аналогічний додаток для роботи з Twitter. Twilert посилає регулярні оновлення електронної пошти про пости, які мають вказані Вами ключові слова. Це може бути Ваше ім'я, Ваш сайт, Ваш бренд, або будь-що інше.
Ви можете встановити розклад, коли б Ви хотіли отримати "Twilert", і зможете легко управляти своїми оповіщеннями, перемикаючи їх або зовсім вимкнувши. Додаткові параметри пошуку допомагають сфокусувати Ваші оповіщення.
Yotify дозволяє Вам створити своїх власних "розвідників " і послати їх відстежувати такі речі, як оголошеннях про вакансії, пропозиції і знижки, новини, відео і все інше, що можна відстежувати через теги в безліч популярних веб-сайтів. Ви навіть можете контролювати аукціони на eBay, резюме на LinkedIn, відстежувати навіть за допомогою ключових слів згадування свого імені, бренду чи послуги. Кожного "скаута" Yotify можна ще доопрацювати, щоб звузити результати.
Цей додаток оповіщення допомагає Вам реалізувати торговельні бажання без запису до своєї кишені. Savvy Circle підтримує понад 200 магазинів і, як тільки будь-який предмет із Вашого профілю надійде в продаж, Ви отримуєте сповіщення електронною поштою. Використовуючи букмарклет для IE і Firefox, Ви зможете легко додавати елементи в свій список побажань Savvy Circle при роботі в Інтернеті.
Крім того, перевірити ZingSale для моніторингу зміни цін на Ваші вибрані товари.
Це для любителів відео, які регулярно хочуть бути в курсі останніх оновлень на YouTube. Інструмент попередження YouTube відправляє електронну пошту, коли буде завантажене будь-яке нове відео на YouTube із вказаним ключовим словом або іменем користувача. Базовий обліковий запис показує рекламу спонсорів і дозволяє відстежувати до 10 ключових слів і оновлення раз на день.
Wasitup.com – це приклад сайту з простою службою моніторингу, яка дозволить Вам знати, чи на Вашому улюбленому сайті щось з’явилось чи видалене. Ви можете стежити за десятьма веб-сайтами і додатково опитувати сайти кожні 5 хвилин. Необов'язкове поле ключових слів може допомогти Вам фільтрувати сайти за наявністю або відсутністю ключового слова на цільовій сторінці.
Зазвичай, смаки меломанів досить різноманітні. Ми схильні слідувати за жанрами різних артистів і це важка робота - відстежувати їх останні релізи. Blyper робить роботу за Вас, відправивши Вам повідомлення електронною поштою, як тільки Ваш улюблений артист реалізував трек. Blyper - це відмінний спосіб, щоб стежити за музичними релізами, а також відкривати нову музику в процесі цього. З Вашим ім'ям користувача в Last.fm можна додавати артистів і отримувати повідомлення, коли вони випускають трек або альбом.
Ніщо не зможе так швидко відправити Вас до магазину додатків iPhone, ніж новини про те, що  платний додаток доступний зараз безкоштовно. Free App Alert допоможе без черги відправити Вам оповіщення електронною поштою, Twitter або RSS. Закладки приходять з невеликим описом, слайдами, а також інформацією про обмежені терміни безкоштовної пропозиції, якщо такі є.
Інший подібний сайт - це AppGiveaway для додатків iPhone та IPod Touch.
Якщо Ви не хочете втратити завантаження торрентів з Ваших улюблених ТВ-шоу, то налаштуйте нагадування для Ваших улюблених епізодів і отримуйте повідомлення електронною поштою, RSS, в записах календаря або як прості веб-сторінки. Як тільки стане доступний торрент хорошої якості, Seriesly попередить Вас, а Ви можете налаштувати ці параметри якості та виду посилання за своїм бажанням.
Ми поки що говорили про розваги, але дослідники вважали б за краще отримати від нас систему оповіщення, яка повідомляє їх про події в науковому світі. Цей додаток відстежує конференції по всьому світу в різних наукових областях від антропології до права. Безкоштовна підписка тримає Вас у курсі останніх конференцій, які проходять поруч з Вами. Ви можете визначити які хочете оповіщення, задавши ключові слова, конкретні країни інформації і такі деталі, як-конференції з дзвінками для повідомлень тощо.
Чи подобається Вам бути напоготові? Тоді ці застосування попереджень є лише верхівкою айсберга інформації. Перевірте всі веб-послуги попереджень і повідомлень, які ми розглянули, і Ви зможете знайти ще кілька інших.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting