Онлайнові редактори фотографій
User Rating: / 20
PoorBest 
There are no translations available.

Сучасна людина практично не уявляє своє онлайн-життя без різноманітних гаджетів, програм, сервісів, які роблять його значно простішим, красивішим і, звичайно ж, цікавішим. Значною мірою колоритності цього життя зараджують онлайн редактори фотографій.
Так навіщо потрібні ці редактори? Які їхні можливості? Хто ними користується? Які вимоги до них висуваються? Ось що нас цікавить.
Найбільш відомим і поширеним є Photoshop. Це слово зараз практично ототожнено зі словами “редактор фотографій”. Але, зауважимо, що Photoshop - це професійна та складна програма, а для простих маніпуляцій з фотографіями існує багато інших програм, якими можна користуватися прямо в Інтернеті.
У чому ж зручність використання онлайн сервісів? Ми можемо користуватися ними там, де є доступ до Інтернету; немає необхідності завантажувати на ПК програму для здійснення всього декількох операцій над фотографією, до того ж дані сервіси є абсолютно безкоштовними. Для роботи Вам необхідно просто завантажити фотографію з Вашого комп'ютера.
Розглянемо деякі з них.
Якими функціями Ви можете скористатися у цій програмі?
Камера:
  • виправлення «червоних очей»;
  • усунення шумів - шумів яскравості (спотворюються елементи, що відрізняються яскравістю - нерівності на шкірі) і кольору (маленькі плями з відмінностями за кольором - недоречні плями червоного або синього кольору);
  • усунення опуклості (дисторсія) - дані спотворення появляються за рахунок об'єктивів фотоапаратів: це явище, при якому масштаб зображення в центрі і по краях виявляється неоднаковим; затемнення від центру (освітлення в центрі і на краях різниться).
Орієнтація:
  • повороти і нахили зображення
Світло:
  • вирівнювання тіней, баланс світла і тіні, вирівнювання освітленості, збільшення/зменшення яскравості.
Цифрові фотоапарати мають проблеми зі світловим діапазоном (з провалом тіней). Приміром, деякі місця на знімку виявляються «засвіченими», або ж недостатньо освітлені місця здаються темними. За допомогою даної програми Ви можете без проблем усунути цей дефект.
Колір:
  • коректування колірної гами - відтінок холодніший/тепліший, насиченість вища/нижча, виправлення кольору
Чіткість:
  • підвищення різкості, розмиття, автоматичний контраст, зміна контрасту
Розмір знімку:
  • балансування зображення, зміна розмірів знімка.
Ефекти:
  • ефект старовини, чорно-білий знімок, тонування кольором, декоративні ефекти, рамки, кімната сміху (функція, що дозволяє спотворювати фотографію)
Доступною є функція автоматичної обробки. Програма сама виправляє геометричні спотворення, поправляє баланс світла і тіней, усуває шуми, додає чіткості і контрастності та багато іншого.
Також, дуже зручним є те, що в меню праворуч відображається весь список виконаних над фотографією операційі будь-яку з яких Ви можете відмінити в довільний момент.
Наведемо приклад редагування фотографії за допомогою редактора FANSTUDIO.
Фотографія– оригінал:
Відредаговане зображення:
Праворуч вменю відображений список операцій, проведених над фотографією.
Як бачимо, досить всього кілька разів кликнути мишою і Ваша фотографія має вже зовсім інший вигляд.
Існують й інші редактори, які мають набір схожих стандартних  функцій:
Цей редактор має вже готові вбудовані функції спотворення фотографії - Ви можете спотворити фото: зробити зображення химерним і забавним.
Тут Ви можете створити власне зображення, або ж домалювати елементи завантаженому з Вашого комп’ютера.
Даний онлайн-редактор фотографій має додатково такі функції як конвертація зображення в інший формат, накладення одного фото на інше і т.д.
За допомогою цього сервісу Ви зможете створювати анімовані зображення.
Надіюсь, Ви переконались, що можна досить якісно і просто перетворити свою фотографію, відредагувати улюблене фото, або просто пожартувати над фотографією друзів, не виходячи з Мережі. У цьому у Вас є багато помічників, які візьмуть основні турботи на себе.
Творіть на здоров'я!
Автор Ірина Рибіна, магістрант НТУУ “КПІ”
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting