Raspberry Pi Finder допоможе знайти IP-адреси ваших Pi
User Rating: / 15
PoorBest 
There are no translations available.

Pi_FinderВи маєте абсолютно новий Raspberry Pi і готові почати ... Тільки проблема в тому, що не маєте додаткового монітора HDMI і клавіатури. Отже, як дізнатися IP-адресу? Pi Finder вам допоможе!
Pi Finder призначений для роботи з останньою версією Raspbian, тому, будь ласка, переконайтеся, що ви оновили Raspbian на SD-карті, перш ніж продовжити.
Але це ще не все ... Встановіть зараз і ви також отримаєте функціональність для налаштовування початкового завантаження! Так, Pi Finder надає SSH для свіжого Pi, щоб оновити його, налаштувати SSID Wi-Fi і пароль, налаштувати хост за вашим вибором, інсталювати Occidentalis з колекцією дійсно зручних для вас додатків:
apt-get update: витягує інформацію про новітні версії пакетів
apt-get installs: avahi-daemon, netatalk - дозволяє підключитися до raspberrypi.local замість того, щоб знаходити IP-адресу в майбутньому
apt-get installs: node, tmux, vim, git – зручні інструменті розробника!
apt-get installs: i2c-tools, python-smbus – інструменти, які дозволяють з'єднання з різними датчиками, використовуючи шину I2C
apt-get installs & configures: samba, samba-common-bin – для спільного використання файлів, тому зможете легко створювати резервні копії файлів свого Pi або передавати файли на нього.
І, як бонус, зручний інструмент occi, запропонований авторами, який дозволить вам змінити ім'я хосту і деталі Wi-Fi, підключивши карту пам'яті на будь-якому комп'ютері і виконавши редагування файлу /boot/occidentalis.tx.
Встановлення Pi Finder
Вам потрібно завантажити останню версію утиліти Adafruit Pi Finder.
Pi_Finser_1
Це крос-платформна утиліта і файли доступні для завантаження для Windows, OS X і Linux. Натисніть на посилання, щоб вибрати і завантажити останню версію для своєї операційної системи, а потім, після завантаження, витягти її з архіву.
Bootstrap за допомогою CLI на Linux або Mac:
$ curl -SLs https://apt.adafruit.com/bootstrap | bash
Відкрийте розархівовану папку і запустіть виконуваний файл для своєї операційної системи.
Пошук Pi
Будь ласка, пам'ятайте, що це бета-версія, і можуть бути глюки. Використовуєте утиліту на свій страх і ризик, але автори хотіли б отримати ваші відгуки!
Утиліта знаходить Raspberry Pi, підключеного до локальної мережі, і запускає завантажувальний процес, але вона вимагає мережевого кабелю для підключення Pi до локальної мережі, щоб стартувати. Після того, як Pi пройшов цикл завантаження, він зможе використовувати Ethernet або Wi-Fi, але ми повинні мати змогу підключитися до Pi перший раз.
Примітка для користувачів Mac: Якщо ви забороняєте запуск додатку через свої налаштування безпеки, то можете натиснути праву кнопку на додатку та вибрати Open (Відкрити), щоб обійти попередження.
Запуск Bootstrap (циклу завантаження) Pi
Якщо хочете отримати початкове завантаження свого Raspberry Pi і налаштувати такі речі, як Wi-Fi та ім'я хосту, то можете також використати Pi Finder, щоб зробити це.
Для налаштування Wi-Fi та ім'я хосту свого Pi можете використати текстові матеріали на правій стороні утиліти.
Pi_Finder_Bootstrap
Переконайтеся перед початком процесу початкового завантаження, що вставили USB-модуль Wi-Fi.
Після того, як закінчите налаштування хосту і WiFi, можете почати процес початкового завантаження, натиснувши кнопку Bootstrap!
Pi_Finder_Start
Ви можете переглянути список програмного забезпечення, яке встановлюється в процесі boostrap, відвідавши репозиторій проекту на GitHub.
Пройде кілька хвилин до завершення процесу початкового завантаження, але цей час залежить від швидкості вашого інтернет-з'єднання.
Після того, як процес завершиться, ви повернетесь до вікна Pi Finder. Тепер можете запустити термінал підключення до Pi або закрити Pi Finder, якщо завершили роботу з утилітою.
Ви можете використовувати утиліту, щоб вимкнути Pi і видалити його зі з'єднання Ethernet, якщо б захотіли зараз підключитися до Pi за допомогою Wi-Fi. Ви можете використати Pi Finder, щоб знайти і підключитися до Pi через Wi-Fi після того, як він перезавантажиться.
occidentalis.txt
Occidentalis поставляється з конфігурацією сценарію помічника під назвою occi, який може бути використаний для установки різних опцій системи з текстового файлу на карту пам'яті SD.
Процес початкового завантаження допоможе вам створити файл, задавши бажані ім'я хосту і Wi-Fi налаштування, але він також може бути створений як occidentalis.txt на SD-карті в будь-який час. Коли Pi буде запущений, відредагуйте /boot/occidentalis.txt.
Pi_Finder_occidentalis
Приклад файлу:
# ім’я хосту для вашого Raspberry Pi:
hostname=mypiname
# базові параметри бездротової мережі:
wifi_ssid=ім’я вашої мережі тут
wifi_password=ваш пароль або парольна фраза тут
Зараз, це єдині параметри конфігурації, що підтримуються. З часом будуть додані інші.
За замовчуванням, occi запускається щоразу, коли вмикаєте Pi, але він також може бути запущений вручну з:
sudo occi
Код occi підтримується у своєму сховищі GitHub.
(За матеріалами: github.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting