Шпигунська система спостереження на Raspberry Pi
User Rating: / 13
PoorBest 
There are no translations available.

MotionPieЦе так легко - отримати схований погляд на деякі речі, використовуючи Raspberry Pi B+, модуль камери Pi і безкоштовне програмне забезпечення MotionPie.
Комп'ютер Raspberry Pi знаходиться в центрі багатьох корисних проектів - особливо, коли ви додаєте модуль камери Pi в комплект використаних матеріалів. Модуль простий в установці і може допомогти вам в рішеннях з домашньої безпеки.
MotionPie-Raspberry-Pi-1
Pi Model B + є ідеальним апаратним засоби для проекту камери безпеки: Він недорогий, фізично менший і тонший, ніж попередні моделі Pi, і потребує мало енергії - B + може працювати протягом дуже довгого часу просто живлячись від зарядного пристрою мобільного телефону.
А безкоштовне програмне забезпечення – пакет від Calin Crisan, motionPie, візьме на себе всю важку роботу з побудовою користувальницької оглядової камери. Простий у використанні інтерфейс дозволяє перевірити свої камери з будь-якої точки світу через веб-браузер на комп'ютері, планшетника, смартфона, або майже з будь-якої платформи інтернет-доступу.
Крок 1: Запишіть MotionPie на MicroSD-карту
  • Завантажте останню стабільну версію образу motionPie з github.com/ccrisan/motionPie/releases і розпакуйте його.
  • Запишіть образ на MicroSD карту, використовуючи ваш улюблений образ написання утиліти. Фаворитами на сьогодні є Win32DiskImager для ПК і ApplePi-Baker для Mac.
  • Вставте щойно записану MicroSD карту (з адаптером) в Raspberry Pi B+.
Крок 2: Підключіть і налаштуйте Pi
  • Підключіть модуль камери, Wi-Fi USB Dongle і кабель Ethernet до Pi. Немає потреби підключати кабель HDMI. Це тому, що MotionPie він не потрібний, бо ми отримуємо відео в потоковому режимі через локальну мережу.
  • І, нарешті, подайте живлення на Pi, підключивши роз’єм. Відразу загоряється індикатор живлення, хоча перше завантаження Pi займе трохи часу, щоб ініціалізуватися.
Крок 3: Знайдіть IP-адресу Pi
  • Тепер ви повинні визначити IP-адресу Pi. Найпростіший спосіб зробити це з додатком під назвою Fing для iOS або Android. Переконайтеся, що мобільний пристрій підключений до тієї ж мережі, що і Pi, та запустіть Fing, щоб отримати список всіх IP-адрес в мережі.
MotionPie-Raspberry-Pi-2
  • Знайдіть у виведеному на екран Fing рядок з "Raspberry Pi Foundation" з IP-адресою ліворуч; це адреса, яку ви будете вводити в веб-браузері, щоб отримати доступ до свого Pi. Ви повинні побачити інтерфейс і потокове відео. У нашому випадку, це було 192.168.1.12 (маршрутизатор 192.168.1.1).
  • ПРИМІТКА: Якщо у вас немає пристрою iOS або Android, ви завжди можете увійти в свій маршрутизатор і подивитися на призначення DHCP завдань, або скористатися Advanced IP Scanner зі свого ПК.
Крок 4: Налаштуйте камеру з MotionPie
  • Зайдіть на сайт MotionPie (звичайно, це локальний сайт на вашому Pi). Ви повинні побачити головний екран MotionPie. Привіт Chip - наш талісман Squirrel Hosting (Білка-хостинг):
MotionPie-Raspberry-Pi-3
Крок 5: Захистіть свій канал
Додаємо деякий захист до каналу. Щоб додати пароль до вашого MotionPie, введіть бажане ім'я користувача та пароль у наданих полях:
MotionPie-Raspberry-Pi-4
Потім натисніть кнопку Apply (Застосувати) на самому верху.
Крок 6: Налаштуйте бездротовий доступ
Тепер, коли у вас є потокового мовлення Pi через Ethernet, ви повинні отримати можливість працювати через Wi-Fi. Якщо збираєтеся отримувати відео потік лише через локальну мережу, то можете пропустити цей крок. Натисніть на "off" посилання поруч з Show Advanced Settings (Показати додаткові налаштування), щоб переключитися на додаткові опції:
MotionPie-Raspberry-Pi-5
Далі, перейдіть до розділу Wireless Network (Бездротові мережі) і введіть ім'я Wi-Fi і пароль:
MotionPie-Raspberry-Pi-6
Потім знову натисніть кнопку Apply (Застосувати).
Варто зауважити, що на даний час MotionPie не підтримує WEP (WPA або WPA2 підтримується). Також при тестуванні виникали проблеми, коли в імені мережі Wi-Fi має є пробіл, здається, що MotionPie це не подобається. Видалення пробілів усунуло проблему.
Тепер, натисніть на кнопку Shutdown (Завершити роботу):
MotionPie-Raspberry-Pi-7
Після того, як Pi вимкнувся, можна від'єднати мережевий кабель і вставити свій USB WiFi-модуль.
Крок 7: Додайте запис зображень Motion
У тестах, відеозапис рухомих зображень працював краще, ніж запису відео і це чудовий спосіб отримати знімків у високому дозволі. Завантажте адміністратора вашого Pi (пам'ятаєте, що IP-адреса зміниться, якщо використали Wi-Fi) і перейдіть до розділу Still Images (Нерухомі зображення) і натисніть кнопку, щоб включити їх:
MotionPie-Raspberry-Pi-8
Ви можете погратися з якістю зображень і яка максимальна тривалість їх при збереженні.
Крок 8: Додайте запис відео рухів
Запис відео при русі працює добре і може бути активований так само, як і нерухомих зображень. Натисніть кнопку поряд з Motion Movies (Рухомі фільми) і змініть відповідні налаштування:
MotionPie-Raspberry-Pi-9
Крок 9: Зміна дозволу
Незважаючи на те, Pi чудовий пристрій, але він не може боротися з високою частотою кадрів і високою роздільною здатністю. На вкладці Video Device, ви можете налаштувати ці параметри так, як вам потрібно. Найкраще, це експериментувати з ними, поки не знайдете налаштування, які вас задовольнятимуть:
MotionPie-Raspberry-Pi-10
Ви також можете обертати камеру, ця маленька особливість може стане в нагоді. Знову ж таки, якщо ви щасливі з налаштуваннями, то натисніть кнопку Apply (застосувати).
Крок 10: Перевірте свою Pi-камеру!
Прийшов час повеселитися! Перевірити свою камеру і подивитися, які налаштування працюють найкраще. Деякі користувачі Pi навіть знайшли, що ви можете розмістити свою камеру відеоспостереження з Pi всередині манекена.
Відомі проблеми
Як згадувалося вище, Motion Pie не підтримує WEP (WPA або WPA2 підтримується). Також були проблеми, коли зображення зберігалося на пристрої USB, підключеному до нашого маршрутизатора (камера зупинялася при передачі потоку або виключалася після запису виявленого руху, можливо, це пов’язане з завантажуваними файлами).
Нарешті, запис відео на платі моделі B з дозволом 320х240, збережений на мережевому пристрої, був трохи неоднорідним (часто ми могли отримати розмір відео 0MB). При переході до зберігання відео на SD-карті або на приєднаному USB все працювало відмінно.
Поради для MotionPie
Завдяки малим форм-факторам Pi і модуля камери, цей проект вписується практично в будь-якому місці. Розгляньте можливість розміщення вашого пристрою в опудалі, шпаківня, в прямому ефірі потокового відео "з видом на вулицю", встановивши зверху вашого автомобіля, або навіть приховати в сорочці - можливості безмежні!
MotionPie-Raspberry-Pi-11
Якщо хочете, то секретний пароль SSH вашого MotionPi може мати останні 8 цифр номера камери. Наприклад серійний номер нашої камери був MP-273f911e, тому SSH пароль - 273f911e.
Ви також можете додати більше камер: Pi Noir - камери нічного бачення, USB-камери і IP адреси працюючих в мережі веб-камер - і навіть створити оповіщення через електронну пошту, які ви можете легко конвертувати в текстове повідомлення, використовуючи послугу «електронна пошту в текст» свого стільникового провайдера.
Детальніше про MotionPie можна знайти на github.com.
За матеріалами EN: squirrelhosting.co.uk, makezine.com
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting