Пошук у реальному часі в соціальних мережах
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Пошук в соціальних мережахДуже популярними сьогодні стали соціальні мережі, за допомогою яких людина здатна спілкуватися одночасно з кількома людьми, які знаходяться далеко від Вас, навіть закордоном.
Дуже зручним став пошук у реальному часі в соціальних мережах, коли можеш не чекати, а одразу знайти однокласників, колег по роботі чи інших людей за особистими даними, а також відразу побачити їх нові блоги.
MySpace стала першою соціальною мережею, публічний контент якої в реальному часі індексується Google.
Ініціатива зарахування до результатів пошуку загальнодоступного вмісту соціальних мереж була запущена ще в грудня минулого року. Тоді Google оголосила про індексацію Twitter-повідомлень, пообіцявши подальше розширення за рахунок партнерства з соціальними мережами Facebook і MySpace, агрегатором FriendFeed, сервісами мікроблогів Jaiku і Identi.ca.
Але в цьому році функція пошуку Google «Прямо зараз» була вимкнена. Це виявилось тимчасовою мірою, пов’язаною з бажанням Google інтегрувати систему пошуку в реальному часі зі своєю новою соціальною мережею Google+.
Для Google включення «живого» контенту принципово, тому що соціальні мережі стають все більш популярними серед домашніх користувачів і бізнесменів.
Компанія Microsoft уклала договір з Twitter на доступ до результатів пошуку в реальному часі для свого пошукача. Таким чином, Bing стає першою пошуковою системою, яка дозволяє шукати у Твіттері в реальному часі.
Пошук у реальному часі, наприклад на Twitter, виконується наступним чином: на головній сторінці твіттер-пошуку Bing розміщений рядок для пошуку і найактивніші теми Twitter. Нижче йдуть результати пошуку для цих тем і кілька твітів. Після введення тексту в рядок пошуку видаються результати в реальному часі:
Стрічка оновлюється автоматично, але є кнопка Pause. Цікаво спостерігати, як рядок за рядком додаються в результати пошуку щойно розміщені повідомлення. Кожен з твітів можна ретвітнуть з переходом в Twitter. Повідомляється, що після Твітер, Bing отримав аналогічну можливість пошуку в реальному часі і в Facebook.
Порівняльна характеристика різних пошуковиків у реальному часі в соціальних мережах:
Автор Каріна Боженко, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting