Альтернативний варіант пошуку технічної документації
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Альтернативний пошук документаціїІнколи в процесі проектування виникає проблема пошуку технічної документації того чи іншого елемента. Ти точно знаєш, що він має робити, але не можеш знайти, як він називається в іноземних каталогах.
Є безліч способів пошуку технічної документації в Інтернеті. Вже навіть існують фірми, які надають послуги з пошуку технічної документації.
Є й інший спосіб, який не стосується пошуку технічної документації в Інтернеті - це піти до радіо магазину та вбити багато часу на розмови з продавцями чи вивчення асортименту вітрин у пошуку технічної документації. Я пропоную альтернативний варіант пошуку технічної документації для певного елемента:
  • Заходимо на сайт http://www.chipdip.ru/:
  • Вибираємо необхідний нам розділ з елементами
  • Шукаємо елемент, схожий на той, який нам треба
  • Знайшовши елемент, бачимо його назву, за якою можна проводити пошук технічної документації
Але це ще не все, адже залишається питання щодо габаритів, установчих та інших розмірів елементу. Це вирішується доволі просто: перейшовши на сторінку з описом елементу, бачимо посилання на його технічну документацію, за якою Ви можете узнати всі параметри та характеристики даного елементу.
Вважаю, що це найпростіший та найшвидший спосіб пошуку технічної документації невідомого Вам елемента.
Але є ще одна перевага розглянутого інтернет-магазину – це те, що при пошуку відомих усім (особливо радіоаматорам) напівпровідників таких, як діоди чи транзистори вітчизняного виробництва (для яких теж представлена технічна документація), нам завжди запропонують їх імпортні аналоги, з посиланням на технічну документацію, які є більш доступними на ринку України.
У підсумку хочу підкреслити, що це не єдине рішення Ваших проблем пошуку та підбору елементної бази, але одне з найефективніших, на мою думку.
Автор Віталій Погребняк, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting