З'ясуйте, хто використовує Вашу бездротову мережу для серфінгу
User Rating: / 6
PoorBest 
Saturday, 17 September 2011 15:59
There are no translations available.

Wireless Network WatcherБагато користувачів сьогодні підключаються до Інтернету через WLAN. Це зручно з ряду причин, як можливість доступу до Інтернету з різних місць без необхідності купувати 50-метровий мережний кабель.
Бездротові мережі мають і недоліки, а, тим більше, якщо вони не захищені. Будь-хто в області досяжності сигналу теоретично може спробувати "увійти". Очевидно, що це просто, якщо Wlan не захищений зовсім. Захищені бездротові локальні мережі, з іншого боку, можуть бути також атаковані.
Припустимо, Ви використовуєте Wlan у Вашому будинку, квартирі або місцевому магазині. Ви можете захотіти взнати, чи хто-небудь в даний час використовує бездротову локальну мережу, крім Вас та інших авторизованих користувачів. Але як Вам це зробити?
Ось де вступає в гру Wireless Network Watcher. Безкоштовне портативне програмне забезпечення для операційної системи Windows відображає всі пристрої та комп'ютери, підключені до комп'ютерної мережі.
Кожен пристрій із зазначенням його IP-адреси та імені, якщо воно доступне. Список також включає в себе MAC-адресу кожного пристрою, виробника мережевого адаптера і при наявності іншу інформацію про пристрій.
Програма працює під усіма операційними системами Windows, починаючи з Windows 2000 і аж до Windows 7. Комп'ютер, на якому Ви використовуєте програмне забезпечення для пошуку інших підключених пристроїв, повинен бути підключений до тієї ж бездротової мережі. Ви можете легко перемикати мережеві адаптери клавішею F9, що може бути зручно, якщо автоматично вибраний неправильний адаптер, або якщо у Вас на комп'ютері їх встановлено кілька.
Дані можуть бути експортовані у формати HTML, XML, CSV або текстовий файл, а також скопійовані в буфер обміну і вставлені в електронні таблиці.
Wireless Network Watcher є зручним додатком для користувачів Windows, які хочуть час від часу перевірити свої мережі, щоб переконатися, що ніхто в околиці не входить до них.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting