10 галерей фото-новин: знайти фото останніх світових новин
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Із фотографії говорять тисячі слів? Один погляд на фото-есcе про руйнування ураганом "Катріна" переконає більшість з нас. Не лише погані , але й деякі з хороших новини з усього світу, заворожують наші очі через об'єктив фотографа.
Я думаю, що ніхто не зможе пояснити, чому досі фото ще панує, коли є більш анімовані способи фіксації новин. Можливо тому, що картина німа і це мовчання заставляє нас на деякий час замислитися. Як би там не було, але сьогодні в кожному онлайн джерелі новин гідне місце посідають фотографії, картинні галереї і слайд-шоу. Фотожурналіст - самий шанованих хлопець у полі новин. Найбільш відомі веб-сайти інтернет-новин приведені в списку нижче. Наступного разу Ви відвідаєте їх, не читаючи слова, а просто просієте фото-галереї і з'ясуєте, чи дійсно фотографії варті тисячі слів і більше.
Ми залишаємося з Time.com і його багатими фото-ессе. Фото-розділ журналу надасть Вам новини в картинках за поточний день, тиждень чи рік, прикрашені деякими подіями. Наприклад, спійманим за лаштунками Джоном Кеннеді.
Як тільки Ви перейдете за цим посиланням, то зустрінетесь з вибором редактора. Це одна фотографія (або слайд-шоу), яка, можливо, описує найбільш важливі події останніх 24 годин. Саме чудове в Reuters і фотографіях, що їх покриття в значній мірі глобальне, так що Ви можете побачити унікальні фотографії з усіх куточків світу. Також є можливість переглянути слайд-шоу новин з усього світу.
Якщо Ви говорите про фотожурналістику, то Ви повинні сказати про один з перших фотографічних журналів світу. Журнал має більш, ніж вікову історію. Онлайн-версія, звичайно, молода, але також повноправно багата. З його різних розділів, які охоплюють все, від новин до спорту, до його Timelines, Ви можете тут себе загубити. Можете почати з найкращих фотографій дня, а потім перейти до розділу Ваших інтересів.
Один з моїх улюблених розділів «Великі життєві пригоди». Якщо ж Вам набридли історії або поточні події, то можна тут і зіграти.
Коли виданню більш, ніж сто років і воно може похвалитися більш, ніж сотнею Пулітцерівських премій, то Ви повинні поставитися до нього серйозно. Це також один з найпопулярніших напрямків онлайн новин. Фотохроніку очолюють розділи мультимедіа та фотографії. Ви отримаєте на вибір багато фото слайд-шоу і декілька інтерактивних функцій комбінованого відео, аудіо та фотографій. Не пропустіть «Фото дня» в блозі об'єктиву.
Трохи Великобританії, Європи та решти світу з іншим джерелом новин, яке надає їх звіт. Сайт здається більш простішим, ніж розглянуті раніше, але це тільки дизайн. Зміст заповнений фотохронікою і слайд-шоу. Є також розділ, в якому Ви можете продемонструвати свої власні фотографії, завантажені у відповідності з темою дня.
Згідно Вікіпедії, онлайновий веб-сайт Guardian є другим за популярністю після новин сайту NYT. Мультимедійна галерея, звичайно, наповнена. Ви пробираєтесь з переглядом через такі розділи як «Свідок» (останні фотографії), «24 години в фотографіях» (вибір кращих зображень з усього світу), «З агентств» (демонстрації кращої фото-журналістики). Також є для Вас функція конкретних аудіо-фото слайд-шоу.
Американський спортивний журнал краще відомий, можливо, випуском своїх купальників, але він теж включає в себе багато іншого цікавого змісту. Він сильно американо-орієнтований, але охоплює також кілька інших напрямків, як гольф, теніс та футбол. Спеціальні репортажі з таких подій, як Олімпійські ігри чи Тур де Франс, не пропадають без повідомлень. І не пропустіть розділ купальників!
‘NationalGeographicphotographer’ є майже універсальною телефонною картою. Просте збирання журналів і перегортання їх від кірки до кірки покаже Вам, що фотографії тут про все. Фотографії на сайті, які розкривають новини природничої науки, нічим не відрізняються від паперової версії. Фотографії є не лише освітніми, а й приносять візуальне задоволення.
Політичні новини - це добре, але як щодо новин про фільми і знаменитостей? IMDB охоплює багато чого з цього на своїх сторінках з "новими стилями, останніми подіями, гарячими знаменитостями". Подивіться про майбутні фільми і останні події зі знаменитостями на слайд-шоу.
Інформаційне агентство разом з фото-галереєю новин є одним з найбільш примітних світових сервісів (Zuma Press). Сайт збирає гідні фотографій новини своєю командою фотожурналістів і представляє їх для нашого візуального задоволення. Унікальною особливістю сайту є розділ з назвою WORD, який надає фон пострілу і чому зроблений такий вибір.
Коли справа доходить до світових новин та фотографій, то цей десятоксайтів не є єдиним. Але, переглядаючи їх можна, звичайно, оцінити силу лінзи.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting