Використання графіка зв’язків між сайтами для пошуку баз даних
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 

 Одним із методів пошуку баз даних є зворотній пошук, коли через знайдені релевантні сторінки за темою пошуку знаходять сайти, які на них посилаються.

Наприклад, якщо URL1 - адреса знайденої нами сторінки з необхідними даними, то для знаходження сайтів, які на неї посилаються, запит в Google має вигляд:

link:URL1 (між двокрапкою та URL1 не повинно бути пробілу). Проаналізувавши таким чином деяку кількість сторінок однієї тематики можна виявити, що на них посилається один і той же сайт. З великою вірогідність це може бути база даних або сторінка з аналітичним оглядом. Роглянутий аналіз допомагає автоматизувати вже згадуваний сервіс Touchgraph (http://www.touchgraph.com/TGGoogleBrowser.html). Використовуючи результати пошуку в Google він будує графік посилань на сайти (рис. 1).

 

Крім графічного відображення зв’язків сервіс наводить панель з адресами та загальною кількістю посилань на даний сайт. Подвійним клацанням на зображенні вибраного сайту можна розширити область аналізу. Не обов’язково вказувати адресу сторінки для аналізу, а можна задати ключові слова для пошуку. Сервіс виконає пошук за допомогою Google і надасть детальний аналіз посилань між сайтами, які ввійши в результати пошуку.

Google+

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting