Топ 8 Android-програм для Raspberry Pi
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Android app eor Raspberry PiРозглянемо деякі Android-програми, які можна використовувати разом з Raspberry Pi (RPi). Вони не прив'язані до конкретних проектів, тому їх можна використовувати будь-коли, і вони можуть щось додати для ефективної роботи з RPi.
Деякі з додатків нашого списку конкретно для RPi, а інші є більш загальними, але актуальними для RPi. Швидше за все, ви вже знаєте або використовуєте один або два з них, але, сподіваємося, що можете виявити щось нове в запропонованому виборі. Якщо у вас є Android-телефон або планшет і ви не досліджували спектр додатків, доступних для свого RPi, то могли втратити деякі чудові і дуже корисні опції.
Якщо хочете трохи перевірити інформацію про вільну пам'ять свого RPi або стан мережі, процеси і подібне, введіть SSH-логін і скористайтеся безкоштовним RasPi Check на своєму Android-планшеті або телефоні. Додаток також може перезапустити і зупинити RPi, а також відправити, при бажанні, команди користувача.
RasPi Check _2
 AndFTPAndFTP (FTP- клієнт)
Іноді виникає необхідність передати файли на свій RPi і для цього ви можете скористатися AndFTP. Програма може обслуговувати більше пристроїв RPi і може бути корисною, якщо RPi є веб-сервером. Є безкоштовна версія, а версія Pro за £3.89 додає такі функції, як синхронізація папок.
Fing Fing - мережеві інструменти
Fing є додатком загального сканування мережі, який ідентифікує все в вашій мережі за назвою і дозволяє побачити IP і MAC-адреси пристроїв. Ви також можете відправити пінг, якщо в цьому є потреба. Дійсно корисний додаток, бо всі ми час від часу забуваємо IP-адресу свого RPi.
Найпростіший спосіб для перегляду камери RPi на вашому Android-пристрої.
- Простота у використанні - не вимагає установки спеціального програмного забезпечення і настройки на RPi для базового використання
- Фотографії з камери RPi можуть бути збережені в галереї телефону
- Режим 30fps H264 потокового відео для моніторингу камери на вашому Android пристрої
(Потрібний VLC – встановлюється з sudo apt-get install vlc)
- Легко налаштувати і протестувати графічні фільтри, вбудовані в камеру RPi
- Роботи в альбомному або книжковому режимі, натиснути, щоб показати/приховати елементи управління
- Миттєве живе перетягування/відщеплення, щоб збільшити чи повернути - навіть в режимі відео
- Підтримує також USB камери (необхідний fswebcam)
Просто наберіть IP-адресу свого RPi для підключення і відразу переглядайте.
Можете навіть переглядати камеру RPi віддалено через Інтернет, якщо налаштуєте порт для пересилання вперед (порт 22)
JuiceSSHJuiceSSH – SSH клієнт
Якщо використовуєте SSH, щоб контролювати свій RPi з іншого пристрою, то чому б не додати свій Android-планшет або телефон в мікс? Є цілий ряд термінальних клієнтів для Android і для SSH з декількома пристроями - нам подобається безкоштовний JuiceSSH, бо він має приємний, зрозумілий інтерфейс.
Ця програма, ймовірно, найкраще підходить для планшетів з більшим екраном, ніж малих телефонів, тому що вона є довідником з виводів GPIO, який охоплює A, B і B+, (роз’єми А+ і Pi 2 ідентичні B+). Вся інформація дійсно чітко викладена і безкоштовна.
Для ще більшого прямого дистанційного керування вашого RPi, рекомендуємо спробувати VNC Viewer. Це відмінний VNC-клієнт, який дозволяє переглядати і контролювати робочий стіл GUI свого RPi, якщо у вас на ньому працює сервер VNC. RealVNC, створена розробниками програми VNC Viewer, є версією VNC з програмним забезпечення з відкритим вихідним кодом, яку можна завантажити на веб-сайті, і ви також можете отримати безкоштовну ліцензію для основного програмного забезпечення VNC, що призначене тільки для персонального використання і не включає шифрування.
Дехто має список проектів на RPi, які вони хочуть завершити, але багато хто з нас завжди шукає натхнення. Завантажте GPIO Tool For Raspberry Pi і ви можете зробити кілька симуляцій. Це змішана торба, але варто подивитися, адже безкоштовно, з покупкою в додаток.
(За матеріалами EN: linuxuser.co.uk)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting