ScanEye шпигує за тими, хто викачує з торрентів
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Середа, 15 серпня 2012, 20:13
Сервіс ScanEyeПочав роботу сервіс ScanEye, який стежить за користувачами P2P-мереж і реєструє, з яких IP-адрес скачують які файли.
На сторінці ScanEye можна подивитися, які файли були завантажені з Вашої IP-адреси. Компанія дотримується приватність користувачів і не дозволяє подивитися список файлів для інших IP-адрес. Проте, фірма пропонує свої послуги власникам інтелектуальної власності та інтернет-провайдерам. Власники інтелектуальних прав на той чи інший фільм або музичний альбом можуть отримати у ScanEye звіт зі списком IP-адрес, які скачали даний файл.
Навіть у країнах з суворим законодавством у сфері інтелектуальної власності IP-адреса зазвичай не може бути єдиним доказом для звинувачення користувача в порушенні закону, але поява таких сервісів все одно викликає побоювання. Адже компанія ScanEye здійснює справжнісіньке масове стеження, проникаючи в мережу BitTorrent під виглядом звичайних пірів і збираючи інформацію про активність в Мережі.
Розробник сервісу ScanEye - польська компанія Kalasoft - попрацювала значно краще: попереднього подібного сервісу: в їхній базі 430 тис. торрентів, тобто в чотири рази більше, і вони продовжують оновлювати інформацію, додаючи по 1000 торрентів щодня.
(Джерело RU: inoe.name)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting