5 сайтів, які допоможуть знайти публікації в національних і місцевих газетах в усьому світі
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Прокинутися і перегортати газети є другою природою для більшості з нас. Для наркоманів читання новин однієї з газет є просто прелюдією.
За часів мого батька, підписатися на пару газет, якщо не більше, було звичайним явищем, як це було і з невимушеними дискусіями про про останні новини на першій сторінці.
Ласкаво просимо у двадцять перше століття, де читання газети від першої сторінки до останньої є рідкістю. Сторінки блогів, Twitter, заголовки у вигляді RSS-каналів замінили собою перегляд газет
Чи виживуть газети, чи в кінцевому підсумку стануть обгорткою для риби?
Навіть зараз, коли інформація навіть не має ключового слова, газети зберігають свою чарівність. Ми не можемо так часто перевертати папір сторінок, але ми перегортаємо їх, клацаючи на них в он-лайн.
З сайтів он-лайн газет ми можемо підключитися до інших джерел інформації, що може змусити нас бачити новини по-іншому. Одним клацанням миші ми можемо бачити, що відбувається в деяких інших частинах світу. Газетні репортажі загорнуті у вовну репортажів. На відміну від блогів, які можуть бути більш особистою думкою Сайти інтернет-газет є найважливішим джерелом для дослідження завдяки їх архівним запасам новин.
Ці п'ять сайтів інтернет-видань не є звичайними веб-сайтами новин. Вони є точками переходу для пошуку місцевих і національних газет у всьому світі. На будь-якому з цих сайтів, Ви можете прочитати новини, як вони опубліковано в газетах (або їх форми в мережі), із всьому світу.
Newspapers.com це не дуже привабливе місце. Метою сайту є підключити читача до газет в США і в світі. Всесвітні газетні посилання розташовуються на площині сторінки і можна додатково вибрати з випадаючого меню країну. Для американських газет можна обрати штат з випадаючого списку, щоб знайти місцеві газети. Додаткові параметри пошуку дозволяють фільтрувати пошук за категоріями (бізнес, коледжі, розваги, спеціальності і т.д.). Ви можете з випадаючого меню обрати пошук тижневиків або газет.
Newspapers.com - простий сайт списків газет, радіостанцій, розкладів сеансів фільмів і наявних робочих місць. Це місце, щоб дізнатися деякі посилання на газети, які охоплюють конкретні області, в усьому світу.
Onlinenewspapers.com має схожий підхід для вибору газет і журналів у всьому світі. Читання занадто повної головної сторінки новин є демпфером, так що це здорово, що є доступ до журналів у всьому світі. Ви можете перейти прямо до посилання на Top-50 газет у США, чи світі, чи Top-50 журналів у всьому світі. Ви також можете використати форму зворотного зв'язку сайту, щоб повідомити їм про будь-які нові посилання на газети в Інтернеті, які можуть бути додані в індекс.
Список із 6371 газет занадто великий навіть для переконаних наркоманів новин. Так що краще, якщо Ви знаєте свій предмет інтересу. Це допоможе звузити джерело новин при виборі з випадаючого меню журналів по темі. На сайті також є пошук Google Custom з розширеною функцією пошуку.
Newspapers24 - це ще більший індекс світових газет. Їх 12000 з понад 216 місць з розбивкою за регіонами, також алфавітний список, за тиражем, а також газети головних 400 міст світу. На довершення всього цього, Ви можете навіть переглядати мови видань. Ви можете використовувати географічні посилання або точні карти для поїздки в область конкретних газет. Пошук по країні дає Вам не лише національні газети, але й місцеві та регіональні.
Newseum є інтернет-порталом цегляного Newseum - на 250 тисяч квадратних футах музею новин. Центр дозволяє відвідувачам з перших рук отримати розуміння впливу новин на наше життя і культуру. Інтернет-сайт має розділи, які відстежують діяльність в Newseum такі, як виставки, театральні вистави, освітні події та ін. Коли мова йде про газети і новини, то Newseum має розділ під назвою – Сьогоднішні перші сторінки.
Newseum представляє ці перші сторінки газет в їх первинній формі. На дисплеї відображаються 743 головних сторінок з 78 країн. При натисканні на мініатюру Ви потрапите на повний текст. Ви можете слідувати за посиланням газетного сайту і перейти на офіційний сайт газети.
Є посилання для завантаження головної сторінки у форматі PDF. Для дослідження Ви можете натиснути на посилання View Archived Pages, щоб перевірити газетні фрагменти хроніки минул подій історичного значення. Кожне посилання на перших сторінках різних газет показує, як вони охоплюють події.
Навіть для прес-наркомана так багато різних джерел може бути рогом достатку і абсолютно непрактичним для повсякденного читання. Проте доступ до глобальної точки зору на новини є серйозним інструментом для проведення досліджень. Ми можемо жити в світі Інтернету, але коли справа доходить до новин ми споживаємо блюдо наших місцевих видань і мереж. Чому б не перевірити декілька блюд з посилань цих сайтів, і побачити, що саме світ сприймає близько, і яким чином?
Джерело: makeuseof.com
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting