5 порад з пошуку молодих спеціалістів в соціальних мережах
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Пошук персоналуСоціальні мережі змінили підхід до пошуку персоналу. І мова не тільки про випадки, коли можна подивитися на непривабливі фото претендента, які він безтурботно залишив у відкритому доступі перед тим відправляти резюме.
Багато компаній прагнуть використовувати канал соціальних медіа ще й для власної представленості та формування іміджу. Ідеальне середовище для цього LinkedIn або в нашому випадку «Мій Круг». Але, хто сказав, що для залучення майбутніх співробітників не підходять Twitter, Facebook, Вконтакте або навіть YouTube. Такі організації як Google, Виконавчі департаменти США або MTV вже давно активно піаряться в блогах і соціальних мережах, розповідаючи про умови роботи в компанії, створюючи свою індивідуальну атмосферу не тільки всередині, але і навколо компанії.
Регулярні ролики на YouTube, що демонструють робочий процес, барвисті пости з фотографіями офісів і репортажами про корпоративні заходи, цілі PR-акції, спрямовані на формування сприйняття щодо кадрової політики - все це вже дуже добре прижилося на заході. Яндекс, до речі, теж намагається робити щось подібне, і, очевидно, що дуже скоро багато вітчизняних IT-компанії змушені будуть піти зарубіжним прикладів. Без підтримки акаунтів в соціальних мережах кадровики позбавляються серйозного каналу для припливу молодих фахівців.
Окремо при цьому стоїть питання формування позитивного іміджу серед найбільш активної частини претендентів - студентів старших курсів. Намагатися діяти старими добрими методами, розміщуючи оголошення на дошках, тут вже не працює. Якщо компанія хоче вигідно відрізнитися від конкурентів, потрібно трохи переглянути принципи роботи та обновити арсенал засобів. Отже, декілька порад по роботі з молодими-гарячими в соціальних мережах.
1.    Персоналізуйте
Ніхто не стане спілкуватися з логотипом. Покажіть, що Ваші корпоративні аккаунти - це реальні люди. Робиться це досить просто: просто впишіть імена ваших HR-фахівців у профіль компанії, а краще додайте ще й їх фото. Тим, хто буде працювати з персоналом в соціальних медіа, потрібно дати можливість створити своє людське обличчя. Чим природніша поведінка профілю, тим більше зворотного зв'язку і віддачі він отримує.
2.    Відчувайте реальність
Про сухі прес-релізи і «продумані» оголошення в соціальних мережах потрібно забути. Кращою рекомендацією будуть служити задоволені обличчя співробітників компанії. Покажіть, що саме приносить їм найбільше задоволення в роботі.
Наприклад, співробітниця Ernst & Young влаштувавшись на роботу, використала Twitter, щоб кожен день розповідати про свої успіхи на новому місці, ділитися досвідом, отриманими знаннями, а ось цей блог General Electric оповідає про найбільш цікаві проекти компанії, а також про подорожі, у яких побували співробітники. Таким чином студент отримує наочне уявлення, для чого, власне потрібно працювати в такій компанії - щоб реалізовуватися професійно і робити своє життя яскравішим.
Молодим претендентам не дуже подобаються слогани на кшталт «Будьте на ринку з нами», їх треба залишити для тих, у кого вже є багатий досвід або власний бізнес. Замість цього краще з камерою запитати персонал про те, що їх найбільше приваблює в роботі. Це буде корисно і для тих, хто вже працює в компанії.
3.    Давайте ексклюзив
Оголошення з вакансіями вже є і на Вашому сайті і на сервісах з працевлаштування. Розкажіть Вашим друзям в соціальних мережах щось, що залишилося за кадром, і це дозволить сформувати не тільки зв'язки всередині компанії, але і розширити їх за її межами. Такі інформаційні приводи регулярно створює Google, публікуючи відеоролики, що фіксують безпосередньо робочий процес. Додати родзинку допоможуть і офлайнові акції: Оголосіть конкурс, або влаштуйте невелике частування для ваших друзів з соціалок. Неофіційна обстановка завжди спонукає до більш щирої розмови, який дозволить створити уявлення про можливого кандидата.
4.    Надайте значення
Молоді кадри знаходяться в пошуку роботи постійно, тому мають непогане уявлення про ринок праці. Як показує практика, більшість компаній пропонують приблизно одне і те ж, а кандидатів часто цікавлять всілякі програми навчання, додаткові курси, нові проекти та можливості зростання. Постарайтеся виділиться цікавою пропозицією і розрекламуйте її. Такі питання можна навіть висвітлювати в режимі реального часу в тому ж Twitter, влаштувавши щось на кшталт інтерв'ю.
5.    Працюйте на випередження
Якщо у Ваших конкурентів вже з'явилися мобільні версії сайтів, а Ви все ще не можете привести в порядок основний, навряд чи Ви зможете переконати у своїй інноваційності молодого фахівця. Молоде покоління технічно завжди знаходиться трохи попереду, і це потрібно враховувати. Подумайте, де б можна було застосувати нові технології у Вашій кадровій стратегії, це можуть бути і Геосервіс, і QR-коди, що набирають популярність. Створюйте імідж технологічно просунутої компанії.
(Джерело RU: staff.ecomspace.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting