WiFi точки в розважальних закладах Києва
Оценка пользователей: / 15
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

WiFi точки дозволяють користувачеві підключитися до мережі (офісної, домашньої чи публічної), а також з'єднати кілька комп'ютерів між собою для бездротової передачі даних.
Користувач зручно поєднує роботу та відпочинок, економить час та кошти, отримавши інструмент для роботи з інформацією.
Адреси та режим роботи безкоштовних WіFі точок доступу з посиланнями на інтернет-адреси закладів є на сайті limonwifi.com.
Хотілося б виділити мережу ресторанів McDonalds – вона втішає помірними цінами. В багатьох інших закладах досить високі ціни, а для користування мережею необхідно зайняти столик і хоча б щось замовити.
Безкоштовні та платні WіFі точки доступу в  готелях, ресторанах, магазинах (з наведеними тарифами) можна знайти на сайті tourcenter.kiev.ua, а також на сайтах kabak.com.ua та user.pp.ua.
Досить зручно показані розважальні заклади на карті міста з WіFі точками –  безкоштовними та платними (з уточненням тарифів), на сайті kiev.namapi.com.ua
WіFі точки доступу в розважальних закладах міста ( ресторанах, пабах, кафе,банкетних залах, піцеріях, клубах, кондитерських) з контактами можна знайти на сайті restoran.ua.
WiFi-точки доступу:
  • зі змогою фільтрування по станціях метро, районах та вулицях міста - на сайті  technoportal.ua
  • в барах столиці- на сайті popivu.org.
Якщо ж Ви бажаєте організувати бездротову мережу в офісі чи вдома, то знайти провайдерів бездротового інтернету в м.Києві ( швидкість, наявність абонплати, вартість) можна на сайті wimax.livebusiness.ru.
Для того, щоб підключитися до точки доступу та відчути всі переваги бездротової мережі, власнику ноутбуку або мобільного пристрою з WiFi адаптером, необхідно просто потрапити в радіус її дії. Усі дії з визначення пристрою та налаштування мережі більшість операційних систем комп'ютерів і мобільних пристроїв проводять автоматично. Якщо користувач одночасно потрапляє в декілька WiFi зон, то підключення здійснюється до точки доступу, що забезпечує найсильніший сигнал.
І не забувайте про безпеку при роботі в мережі WiFi, бо власники публічних точок доступу при налагодженні мережі віддають перевагу зручності доступу клієнта, часто нехтуючи елементарними правилами безпеки та захисту інформації.
Бажаю приємного та корисного відпочинку !
Автор Євгенія Лозовська, магістрант НТУУ “КПІ”
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting