Кілька можливостей для пошуку людей в Інтернеті
Оценка пользователей: / 17
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Інколи виникає необхідність знайти людину - друга, старого знайомого, а може і зовсім незнайому. Тут в пригоді стане Інтернет.
Пошук людей в соціальних мережах.
Вконтакті– найпопулярніша соціальна мережа на території СНД. Мережа налічує понад 100 млн. користувачів переважно з України, Росії, Білорусії.
Пошук Вконтакті можна здійснювати за місцем проживання, навчання, роботи, проходження військової служби та іншими місцями. Уточнювати пошук можна за роком закінчення навчання. Є такі критерії пошуку, як вік або дата народження людини, релігійні, політичні погляди, стать і навіть сімейний стан. Пошук можна здійснювати не лише за ім’ям, а і за будь-якими ключовими словами, які людина вказала у себе на сторінці. Результати надаються у вигляді списку людей з фотографіями і зазначенням вищого навчального закладу.
Завдяки великій кількості зареєстрованих користувачів Вконтакті є дуже потужним пошуковиком людей.
Шукаючи, слід мати на увазі, що користувачі не завжди можуть вказувати вірно своє прізвище чи навіть ім’я. Впізнати потрібну людину заважає і те, що деякі користувачі з якихось причин замість своєї фотографії виставляють чужу, або ж якусь картинку.
Крім того, бажаючи підняти свій рейтинг, щоб у видачі результатів бути першими, дехто вказує про закінчення кількох вузів і навіть шкіл.
Facebook – найбільша у світі соціальна мережа, налічує понад 500 млн. користувачів, з них близько мільйона українців.
Facebook не має такої кількості критеріїв пошуку, як Вконтакті. Пошук в facebook виглядає дуже просто: поле для вводу імені і поле для вводу місця розташування/навчання/роботи людини. В Facebook користувачі реєструються з транслітерованими іменами, тому шукати потрібно так само. Слід зауважити, що після введення російськомовного інтерфейсу Facebook почала різко зростати кількість російськомовних записів.
Однокласникисоціальна мережа, що налічує близько 45 млн. користувачів переважно старшого покоління, у порівнянні з «юними користувачами» Вконтакті.
Пошук на сайті переважно орієнтований на людей, що вчилися разом з Вами. Вказавши свою школу/ВНЗ/військову частину та роки перебування там, можна побачити список людей з того ж місця і тих самих років навчання.
Пошук людей в Базі 09.
База 09 приватних телефонів Києва дозволяє шукати людей за номером телефону або адресою проживання; або ж навпаки: знайти номер телефону чи адресу за ім’ям людини. Можна вводити відомі дані в будь-якій комбінації. Прізвище та ініціали слід вводити українською мовою, вулицю – російською. Щоб не було необхідності дослівно вписувати назву вулиці, наприклад «В. Маяковского Пр.» можна користуватися зірочками: «*маяковского*»
Результати пошуку:
В Інтернеті зустрічаються також сайти, де Вам обіцяють знайти будь-яку людину, але для цього потрібно відправити SMS. Варто з обережністю користуватися такими сайтами, оскільки, ймовірно, після надсилання SMS ніяких результатів пошуку виведено не буде, а з Вашого рахунку буде знята певна сума. Спочатку вставте адресу такого сайту в Google та пошукайте реальні відгуки про його дієздатність.
  Автор Олексій Нікіфоров, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting