11 образів Raspberry Pi, які можете встановити за вихідні
Оценка пользователей: / 7
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

image raspberry piЯкщо маєте Raspberry Pi або плануєте купити останню модель, то, напевно, знаєте, наскільки гнучка ця «малинка»: ви можете робити з нею майже все, від управління своїм садом, до фотографування з найближчої навколоземної орбіти.
image raspi
Але, якщо хочете почати відразу з проекту, не витрачаючи час на установку Raspbian, а потім на пошуки різного програмного забезпечення для конкретного проекту, то чому б не використати один з попередньо записаних проектів? Все, що вам потрібно зробити, це завантажити і записати образ на карту пам'яті SD, вставити її у свій Raspberry Pi і подати живлення.
Отримайте ігри з RetroPie
Одне з найцікавіших застосувань в Raspberry Pi це ігровий центр ретро, і RetroPie є попередньо побудована ОС, яка дає всі інструменти, необхідні, щоб грати практично в будь-які 8-бітові ігри, які можете забажати, і в зовсім небагато 16-бітових теж.
Хоча інструкція RetroPie орієнтована на стару модель B, програмне забезпечення було оновлене для Raspberry Pi 2, а це означає, що можете емулювати навіть SEGA Saturn і Nintendo 64. Нещодавно було продемонстровано, як створити компактну аркадну машину за допомогою Raspberry Pi і RetroPie, в якій можуть бути відтворені MAME, старі Atari і Commodore 64 ігри та багато іншого, але при цьому будьте в курсі наслідків гри з ліцензованими програмами, перш ніж продовжити. Доступна також інша ігрова станція, орієнтована на RetroPie.
Побудуйте точку бездротового доступу
Хочете дізнатися про зміцнення мережі, або, можливо, створити безкоштовну бездротову точку доступу для друзів? Вам потрібно розширити діапазон існуючої в будинку бездротової мережі? Якщо це так, то Raspberry Pi може бути налаштована з образом Pi-Point, надаючи вам бездротовий пристрій, який можете налаштувати і возитися з ним.
Якщо розширення бездротової мережі – це те, що ви хочете зробити на довгий термін, то розгляньте питання про використання мережевого ретранслятора і навіть можете витратити деякий час на врахування в макеті свого будинку якогось бездротового фен-шуя.
Насолоджуйтесь улюбленими композиціями з Pi MusicBox
Використовую образ Wouter van Wijk’s Pi MusicBox, ви можете побудувати дружелюбний AirPlay динамік з вбудованим підключенням до Spotify, Google Music і SoundCloud. Забудьте про «трубопроводи» музики через планшет або телефон, або навіть свій телевізор. Інтернет-радіо - це майбутнє музики, і ви можете отримати його в руки з Raspberry Pi.
За допомогою всього лише Raspberry Pi Model B, деяких кабелів та трохи пайки, і підключене до Інтернету радіо зробить революцію, якщо вам подобається музика, і може бути побудоване протягом декількох годин.
Подивіться підручник Pі MusicBox для більш докладної інформації про налаштування цього проекту.
Власний хост блогу WordPress з PressPi
Раніше розглядалося, як можна розмістити веб-сайт на свому Raspberry Pi, але з PressPi ви можете розвинути цю концепцію далі і розмістити повний сайт на основі WordPress на своєму малому комп'ютері.
Тоді, як буде справедливо сказати, що відвідувачі можуть зіткнутися з проблемами при роботі з сайтом, якщо спробуєте розмістити популярний, великий сайт на своєму Raspberry Pi, образ PressPi був "ретельно протестований і оптимізований для роботи і простоти використання", повідомляється на сайті, який пропонує самі останні версії WordPress 4.x.
Вважаємо, що це чудовий проект для вихідних, який можете завантажити з presspi, а якщо хочете використовувати його більш широко, то він повинен ідеально підійти для локальної розробки і тестування.
Встановіть платформу Kano ОС, орієнтовану на навчання дітей
Хочете навчити своїх дітей основам використання комп'ютера і програмування? Це навик, який виявиться життєво важливим у майбутньому, тому тримайте готовий для використання образ Kano OS з Raspberry Pi, який є прекрасною ідеєю. Kano ОС з відкритим вихідним кодом призначений для Raspberry Pi, і його можна безкоштовно завантажити на свій Pi, а також отримати комплект Kano, в якому є Pi, клавіатурf, Wi-Fi USB-модуль, кабелі та інші корисні дрібниці.
Наш огляд комплекту Kano, дасть вам уявлення про те, що можна очікувати від ОС.
Побудуйте NAS з OpenMediaVault
Редактор MakeUseOf Джеймс Брюс раніше показав, як побудувати NAS з Raspberry Pi, але світ мережевих пристроїв зберігання дещо переїхав з тих пір. OpenMediaVault зараз там, де Raspberry Pi включений у повноцінний файловий сервер. З цим налаштуванням NAS можна зберігати сімейні фотографії, музику і відео на підключеному HDD, готовому поділитися з усією вашою домашньою мережею.
Переваги такої конфігурації очевидні, особливо якщо ви використовуєте такий медіа-сервер як Plex, встановлений на ПК або другий Raspberry Pi.
Любите Minecraft?
Світ поблокового будівництва Minecraft просто стає все більшим, розміщуючи свої щупальця в ретро-стилі практично на будь-якій платформі, про яку можете подумати, і Raspberry Pi нічим не відрізняється. MineCraft: Pi Edition є готовим сервером для розробленого багатокористувацького задоволення Minecraft, і ви можете завантажити його для свого Pi на pi.minecraft.net.
Повні інструкції наведені на сайті, і хоча MineCraft: Pi Edition сумісний з усіма моделями, ви отримаєте кращу продуктивність з переважаючими параметрами Raspberry Pi 2.
Якщо ви новачок в грі, то керівництво початківців Minecraft повинне виявитися безцінним.
Перетворіть свій Raspberry Pi в Media Center
Media Center
Кожен з колекцією цифрових медіа потребує медіа-центру, але дні HTPC давно пройшли з моменту появи Raspberry Pi. Тепер все, що вам потрібно, це один з цих маленьких комп'ютерів і відповідний образ, такий, як Raspbmc (версія XBMC з Raspbian) або OpenElec (сама версія XBMC, доступна для швидкого встановлення за допомогою NOOBs installer).
Власникам Raspberry Pi 2, тим часом, буде приємно дізнатися, що недавно оновлений XBMC доступний для їх пристрою. Тепер відомий, як Kodi, також доступний як образ для запису на SD-карту для встановлення у ваш Raspberry Pi, або інсталяції всередині існуючої Rasbian ОС.
Емулюйте AirPlay зі Shairport
Shairport, як версія AirPlay від Apple з відкритим вихідним кодом зворотної інженерії, є альтернативою Pi MusicBox, і дозволяє передавати аудіо з комп'ютера або телефону на Raspberry Pi, де сигнал потім виводиться на підключені колонки.
Після установки, образ Shairport наперед встановлений як приймач і плеєр для вашої музичної колекції, що особливо підходить для користувачів iOS, які люблять зберігати хороший вибір мелодій на своїх айфонах або айпадах.
Побудуйте піратський радіопередавач
Avast, scurvy seadogs! Тоді, як піратське радіо може відразу надихнути спогади про чорну музику 1980-х і 1990-х років, або навіть морські радіостанції 1960-х і 1970-х років, можна використати Raspberry Pi як радіопередавач, скориставшись образом PiFM.
Тепер необхідно підключити антену до GPIO4. Для обох GPIO (26 і 40 виводів) версій Raspberry Pi GPIO4 - це четвертий порядковий вивід на внутрішньому рядку масиву, який на зображенні нижче під номером 7:
PiFM на Raspberry Pi _1
Підключіть антену до цього виводу для отримання найкращих результатів:
PiFM на Raspberry Pi _2
Наступним кроком є підготовка файлів MP3. Скопіюйте їх зі свого настільного комп'ютера на SD-карту, скинувши їх в розділ /Pirate Radio карти. В Windows найзручніше це зробити з WinSCP.
Далі, перейдіть до файлу pirateradio.config і відкрийте його в текстовому редакторі. Файл надає набір таких опцій, як frequency, shuffle, repeat_all і stereo_playback. Останні три параметри можуть бути встановлені за замовчуванням у значення False:
PiFM на Raspberry Pi _3
Перш, ніж встановити частоту, ви повинні переконатися, що встановлюєте значення, яке може бути виявлено за допомогою стандартного ЧM-радіо. Тож чудовою ідеєю буде переглядати ЧM діапазон на своєму приймачу ЧM, щоб знайти вільний діапазон. Збережіть файл pirateradio.config, коли закінчите, і закрийте текстовий редактор.
Тепер можна завантажити трансляцію!
Вставте SD карту в Raspberry Pi і включіть його. Візьміть ЧM-радіоприймач і налаштуйте його на частоту, яку вказали у файлі конфігурації.
За кілька секунд повинні почути програвання першого треку - ваша радіостанція вже в ефірі!
Ви можете отримати уявлення про відстань, слухаючи своє ЧM-радіо на вулиці, щоб побачити, як далеко від вашого Raspberry Pi доходить сигнал. Хоч вважається, що межа близько 15-30 метрів, але відключення stereo_playback для мовлення в моно і збільшення довжини антени можуть знано розширити відстань.
Створіть систему відеоспостереження з MotionPie
Це зовсім легко - отримати прихований погляд на деякі речі, використовуючи Raspberry Pi B+, модуль камери Pi і безкоштовний образ MotionPie.
Завдяки малим форм-факторам Pi і модуля камери, цей проект вписується практично в будь-яке місце. Розгляньте можливість розміщення свого пристрою в опудалі, шпаківні, для потокового відео у прямому ефірі "з видом на вулицю", встановивши зверху свого автомобіля, або навіть приховавши в сорочці - можливості безмежні!
MotionPie
Всі ці проекти трохи дивні на своєму шляху, але якщо відчуваєте, що ми якимось чином щось пропустили, то дайте нам знати в коментарях.
(За матеріалами EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting