5 кроків, щоб побудувати портативну станцію хакера з Raspberry Pi і Kali Linux
Оценка пользователей: / 39
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Kali Linux on Raspberry PiКрекінг Wi-Fi паролів, підміна акаунтів і тестування мережі для пошуку вразливостей - все це досить цікаво, але якщо хочете зайнятися цим в дорозі, то захочеться мати легку портативну установку.
Використайте Kali Linux на Raspberry Pi.
Kali Linux on Raspberry Pi_1
Kali Linux є операційною системою, побудованою для тестування на проникнення мережі. Ви можете запустити її на своєму ноутбуці, щоб зламати паролі довколишніх Wi-Fi, обманювати мережі, тестувати Bluetooth на наявність вразливостей, а також безлічі інших речей.
Пам'ятайте, що використання цих знань, щоб увірватися в захищені мережі, швидше за все, призведе до вашого арешту і звинувачення в кримінальному злочині, адже можливе порушення закону про комп'ютерну безпеку. Ви повинні використовувати ці знання тільки на благо, для власного навчання, і застосовувати лише з мережами, які контролюєте.
Ми говорили досить докладно про використання Kali Linux, тому не будемо розглядати це тут, але перевірте нашого гіда для перегляду всього, що можете робити з ним. Все, що відноситься до версії RPi, побудуємо тут.
RPi являє собою невеликий, розміром з кредитну карту комп'ютер, який не вимагає багато енергії для використання. Якщо об'єднаєте RPi і Kali Linux разом, то отримаєте супер-портативну машину для тестування мережі, яку можете принести з собою куди завгодно. У цьому керівництві, ми покажемо вам, як отримати Kali і запустити його на RPi з сенсорним екраном. Таким чином, вам не потрібно встановлювати Kali Linux на основному комп'ютері.
Що вам знадобиться
Kali Linux on Raspberry Pi_2
• Raspberry Pi (Модель B+ або, краще, 2)
• Акумуляторна батарея (будь-яка зовнішня батарея на 5В з портом USB, побудована для смартфонів, повинно працювати, хоча існують і більш елегантні рішення)
• Wi-Fi карта
• SD-карта ємністю не менше 8 ГБ
• Сенсорний екран PiTFT (можете також використати великий з офіційним 7-дюймовий сенсорний екран, якщо не проти носити з собою великий пристрій і мати кращий екран)
• Корпус (необов'язково, але якщо ви носите всюди з собою RPi, це корисно.)
• Клавіатура (наприклад, невелика бездротова клавіатура з тачпадом, яка з усім вписується в невелику сумку)
• Звичайний комп'ютер (для виконання початкової установки)
Крок перший. Встановіть Kali на Raspberry Pi
Перш, ніж зробити що-небудь, ви повинні завантажити та встановити зібраний для сенсорного екрану образ Kali Linux для RPi. Це просто, як установка будь-якої іншої операційної системи RPi, і от коротка версія:
Як встановити Kali на карту SD в ОС Windows
1. Завантажте образ Kali Linux RPi TFT і розпакуйте файл .img на своєму ПК. Примітка: Якщо ви не використовуєте сенсорний дисплей, скачайте звичайну версію Kali Linux для RPi.
2. Завантажте Win32DiskImager і розпакуйте додаток(файл .exe) на своєму ПК.
3. Вставте карту SD в свій ПК з Windows за допомогою пристрою читання карт.
4. Відкрийте додаток Win32DiskImager.exe, який ви тільки що завантажили, за допомогою подвійного клацання на ньому. Якщо ви працюєте на Windows 7 або 8, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть замість цього “Run as Administrator” ("Запуск від імені адміністратора").
5. Якщо ваша карта пам'яті SD автоматично не виявлена додатком, натисніть на випадаюче меню у верхньому правому куті (з написом “Device” - Пристрій) і виберіть її зі списку.
6. У розділі файлу образу програми, натисніть на маленький значок папки і виберіть файл Raspbian .img, який ви щойно завантажили.
7. Натисніть кнопку Write (запис) і зачекайте, поки Win32DiskImager зробить свою справу. Коли він закінчить, можете сміливо виймати карту SD і вставити її в свій RPi.
Як встановити Kali на карту SD в OS X
1. Завантажте образ Kali Linux RPi TFT і розпакуйте файл .img на ком’ютері. Примітка: Якщо ви не використовуєте сенсорний дисплей, скачайте звичайну версію Kali Linux для RPi.
2. Завантажте RPi-sd card builder (не забудьте вибрати відповідну версію для встановленої версії OS X) і розпакуйте додаток
3. Вставте карту SD у Mac за допомогою кард-рідера.
4. Відкрийте RPi-sd card builder. Вам відразу ж буде запропоновано вибрати образ Raspbian. Виберіть файл .img, який завантажили раніше.
5. Буде запитано, чи підключена карта пам'яті SD. Так, як ми вставили її раніше, то йдіть вперед і натисніть кнопку Continue (Продовжити). Вам будуть представлені варіанти SD карт. Якщо вставлена тільки одна, то не побачите нічого у списку і вона буде вибрана. Якщо ні, то просто виберіть лише карту, яку хочете використовувати, і натисніть OK.
6. Введіть пароль адміністратора та натисніть кнопку ОК.
7. Вас буде запитано, чи витягнута SD-карта. Це мало статися, оскільки додаток повинен відключити її, щоб він міг виконати пряме копіювання. Двічі перевірте, що ваша карта пам'яті SD вже не доступна в Finder. НЕ ВИДАЛЯЙТЕ її з USB-порту. Коли переконаєтесь, що так, натисніть кнопку Continue (Продовжити).
8. Коли RPi-sd card builder завершить підготовку карти SD, безпечно витягніть її і вставте в RPi.
Крок другий. Підключіть дисплей
Kali Linux on Raspberry Pi_3
RPi має GPIO (вводи/виводи загального призначення), в які вписується сенсорний екран. На вашому RPi це набір штирів в кутку - має бути досить очевидно, як з’єднати їх разом. Вставте дисплей в роз’єм на платі RPi.
Крок третій. Під'єднайте все і подайте живлення
З доданим дисплеєм прийшов час, щоб підключити все інше. Підключіть адаптер Wi-Fi і клавіатуру в порти USB. Потім підключіть RPi до вашої батареї.
Процес запуску може бути тепер трохи повільнішим і незграбним, тому не хвилюйтеся, якщо це займе трохи часу. По-перше, ви побачите на деякий час білий екран, перш ніж запуститься процес завантаження. Зрештою, вас привітає екран входу в систему.
Крок четвертий. Увійдіть і включіть Wi-Fi карту
Тепер прийшов час, щоб увійти і включити Wi-Fi-карту, щоб ви могли використовувати інструменти в Kali Linux. RPі автоматично розпізнає вашe картe Wi-Fi, але ви все одно повинні увійти в мережу. Найперше, ми повинні запустити графічний користувальницький інтерфейс Kali Linux і переконатися, що все працює:
1. Ви побачите запрошення а введення ім'я користувача та паролю з командного рядка на своєму RPi. Введіть ім'я користувача root та пароль toor (ми змінимо це пізніше).
2. Введіть команду startx та натисніть клавішу Enter для завантаження графічного інтерфейсу для Kali. Це може зайняти деякий час, щоб завантажити на RPi.
3. Тепер можете переміщатися по RPi з сенсорним екраном і клавіатури. Натисніть невеликий значок терміналу в нижній частині, щоб відкрити командний рядок.
4. Щоб встановити карту Wi-Fi, введіть nano /etc/network/interfaces в командному рядку та натисніть Enter, щоб завантажити файл конфігурації для налаштування Wi-Fi.
5. Додайте наступні рядки в текстовий файл, який тільки що відкрився, підставляючи свою мережеву інформацію:
auto wlan0
iface wlan0 inet dhcp
wpa-ssid “your network name
wpa-psk “the network password
Коли закінчите, натисніть Ctrl+X, щоб зберегти і вийти. Ваша карта Wi-Fi тепер повинна працювати (хоча ам, можливо, доведеться спочатку перезавантажитися).
Крок п'ятий. Змініть пароль
Перш ніж зробити що-небудь ще, ви повинні дійсно змінити пароль свого пристрою (щоб хтось ще з подібними навичками злому не отримати контроль над ним). На щастя, це легко.
1. У той час, поки ви все ще в командному рядку (якщо у вас його немає, йдіть вперед і просто натисніть на значок Terminal в Kali, щоб відкрити його), введіть passwd і натисніть Enter.
2. Введіть двічі новий пароль.
3. Також буде добре зараз переналаштувати сервер OpenSSH, бо тепер він не встановлений за замовчуванням. Введіть dpkg-reconfigure openssh-server і натисніть Enter.
Тепер ваша маленька портативна система створена і безпечна.
Що ви можете зробити з цим пристроєм
З цього моменту, ви можете працювати зі своєю маленькою портативною хакерською станцією. Для базової навігації можете використовувати сенсорний екран на RPi і запустити будь-яку програму в Kali Linux. Якщо не знаєте, з чого почати, ось кілька ідей:
Світ - ваша устриця. Зламуйте все відповідально.
(Джерело EN: lifehacker.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting