Отримайте безкоштовний звіт SEO для Вашого сайту з SEOrush
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Так, у Вас є свій сайт або блог, як у багатьох людей в наші дні. Веб-хостинг і реєстрація доменного імені настільки доступні, що будь-хто може собі це дозволити.
Тим не менше, те, що кожен може дозволити собі веб-сайті, ще не означає що кожен знає, як його зробити. Багато питань треба вирішити при запуску сайту, таких як дизайн, контент і його просування. Ви хочете створити свій власний, знайшовши відповідний шаблон або найнявши професійного дизайнера? А наповнення? Ви самі досить хороший письменник чи змушені ще одну частину також делегувати професіоналу? І, нарешті, просування в рейтингу - це питання, частина якого є метою цієї статті про отримання безкоштовних порад для SEO.
Деякі аспекти робіт в просуванні сайту і велика частина пошукової оптимізації (SEO). Ви хочете, щоб пошуковими знайшли Ваш сайт і зуміли визначити його зміст, щоб користувачі також могли знайти його і зрозуміти. Це завдання може бути передане платним професіоналам. Або ж Ви можете отримати безкоштовну консультацію з SEO. MakeUseOf буде хорошим джерелом і безкоштовною допомогою, коли мова йтиме про тему SEO.
Проте предметом цієї статті є інструмент, який допомагає Вам знайти напрям, коли Ви намагаєтеся створити свій сайт. Він називається SEOrush і безкоштовний, що дозволяє власникові будь-якого сайту ним скористатися.
SEOrush так само простий, як введення URL в полі пошуку у верхній частині екрану і натиснути  кнопку "Go!".
Почекавши кілька секунд, Ви знайдете результати SEO, які необхідні Вам, щоб отримати уявлення про те, які поліпшення необхідно зробити.
Перший список результатів, має відношення не до інформації на сайті, а до URL. Ви зможете знайти таку інформацію, як ім'я домену Whois власника, дата створення, середній час завантаження, країна власника і опис.
Ви побачите, що вона містить лише інформацію, яку знайшли, щоб можна було заповнити певні прогалини.
Наступна категорія результатів має відношення до того, наскільки добре сайт індексується пошуковими системами.
Це дає кількість проіндексованих сторінок кожною пошуковою системою, а потім короткий висновок відносно того, що ці цифри означають для сайту і де необхідне поліпшення.
Потім ми маємо розділи "валідності, meta, PageRank і трафіку".
Я знаходжу цей розділ особливо корисним, тому що він дає мені знати, що я недоробив в наборі мета опису для мого блогу. Він знаходить WC3 помилки, які я повинен подивитися, і він дав мені пораду, щоб поліпшити мій Google Pagerank: "Постарайтеся отримати більше linkbacks на свій сайт", що я й зроблю.
"Сайт рангів" – розділ, в якому перераховані деякі з рейтингів сайтів і рейтинг вашого URL на кожному із сайтів: Technorati, Quantcast, Alexa, і Compete.com.
Особисто я не дуже добре виглядаю в цій категорії частково тому, що не приділяв великого значення деяким сайтам із цього списку. Ви можете значно відрізнятися, але це нормально.
Не в останню чергу результати в категорії пов'язані з "соціальними ресурсами". На сьогодні дуже важливо, що соціальні Мережі говорять про Ваш сайт.
Я бачу,що мій сайт отримав OK на кілька посилань в блогах і Digg , але я дивуюся, що вони можуть в кінцевому підсумку вплинути на деякі результати для Twitter і Facebook через велику соціальну активність в цих місцях і в ці дні.
Як Ви побачили, SEOrush може дати Вам уявлення про те, що Ви робите добре, а де Вам потрібне деяке поліпшення. Для мене, як я вже сказав, я помітив, що потрібно виправити Meta-опис  так, я пішов вперед і не подумав про це. Я також буде потрібно ознайомитися з деякими помилками W3C і поліпшити свої списки та рейтинги на деяких сайтах із списку. Ми всі потребуємо поліпшення, чи не так?
Якщо ви можете приймати конструктивну критику, то SEOrush може допомогти Вам. Чи є у вас інші безкоштовні засоби, такі як SEOrush, які допомагають Вам побачити, де Вам потрібні поліпшення SEO? Поділіться!
АвторTim Lenahan. (Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting