Новий Raspberry Pi Model B+
User Rating: / 9
PoorBest 
There are no translations available.

RPi Model B+Протягом двох років, коли був запущений нинішній Raspberry Pi Model B, розробники часто говорили про намір зробити ще один апаратний перегляд, щоб включити численні дрібні поліпшення, про які просили користувачі.
Це не "Raspberry Pi 2", а остаточна еволюція оригінального Raspberry Pi. Сьогодні розробники мають можливість з радістю оголосити про надходження в продаж за ціною $35 – це все та ж сама ціна, того, що автори назвали Raspberry Pi Model B+.
RPi Model B+ New
Ти надзвичайно красива. Як тебе звати?
RPi Model B+ New1
Детальне фото Model B+
MicroSD slot
Роз'єм мікро SD
Model B+ використовує той же процесор додатків BCM2835, що і Model B. Вона працює з тим самим програмним забезпеченням, і все ще має 512 Мб ОЗУ; але Джеймс і команда зробили наступні ключові покращення:
  • Більше GPIO. Число виводів GPIO виросло до 40 штирьків, при збереженні тих же призначень для перших 26 виводів, які має Model B.
  • Більше USB. Тепер є 4 порти USB 2.0, в порівнянні з 2 на моделі B, і краще «гаряче під’єднання» та параметри по струму перевантаження.
  • Micro SD. Старе притерте гніздо SD-карти замінене набагато більш хороший роз’ємом версії мікро SD. Таким чином, Ви можете заощадити місце, тому що завжди були незначні скарги на виступаючу на кілька сантиметрів SD-карту.
  • Низьке енергоспоживання. Замінивши лінійні стабілізатори з перемиканням, розробники знизити енергоспоживання на 0,5 Вт - 1 Вт
  • Краще аудіо. Аудіо схема включає в себе спеціальний блок живлення з низьким рівнем шуму. Завдяки новому вбудованому DSP (цифровому сигнальному процесору) тепер звук набагато кращий.
  • Акуратніший форм-фактор. Розробники вирівняли роз'єми USB скраю плати, відсутній композитний або RCA роз'єм відео, який рідко використовувався (хоча він зручний для використання з проектором), і додані чотири розміщені квадратом отвори для кріплення.
Model B+ має новий 3,5-мм аудіороз'єм, який також включає в себе композитний відеосигнал. Це дозволило видалити гніздо композитного відеосигналу, яке присутнє на моделі В. Новий роз'єм є 4-контактною розеткою, яка забезпечує аудіо та відео сигнали і часто зустрічається на таких інших мультимедійних пристроях, як плеєри, MP3-плеєри та смартфони.
RPi-Video-Audio
HDMI і 3,5 мм аудіо/відео роз’єм
Цей тип роз'єму іноді називають "TRRS", від скорочення "Tip-Ring-Ring-Sleeve".
Кабелі легко знайти, але вони не всі відповідають тим же стандартам, тому Ви повинні бути обережні, перш ніж приступити до роботи зі своїм Pi.
Доброю новиною є те, що багато з них все одно буде працювати, але, можливо, доведеться поміняти місцями відеокабель з одним зі звукових каналів. Кабелів, в яких відрізняється розміщення заземлення, слід уникати.
Нижче наведена таблиця, що показує конфігурацію різних популярних пристроїв:
3,5-Jack
Як можете побачити з таблиці, всі кабелі, де земля на кільці 2 (Ring 2), працюватимуть з Pi, хоча тип відеокамери зажадає від Вас поміняти свій вихід відео з вилкою правого каналу аудіо.
RCA
RCA аудіо і відео вилки
Традиційно композитний відео використовує розетки жовтого кольору, в той час як аудіо використовує червоний (правий канал) і білий (лівий канал). Кабелі доступні як з RCA вилками так і з RCA-роз'ємами на кінці. Переконайтеся, що купуєте кабель з відповідними роз'ємами для своїх відео і аудіо аксесуарів.
Якщо у Вас є мультиметр, то можете перевірити, де знаходиться земля на кабелі. Перевірте наявність з’єднання між відповідним земляним кільцем на 3,5 мм кабельному роз’ємі і зовнішньою металевою оболонкою на кольорових вилках RCA. Якщо корпус підключений до "Ring 2", як показано вище, то Ваш кабель повинен бути в порядку.
Якщо Ви зацікавлені в точних розмірах, або хочете дізнатися, що робить новий GPIO, переглянте діаграми нижче:
RPi Model B+ New2
Механічні характеристики: Ви хочете побачити їх у випадку, якщо будуєте корпус або інше розміщення.
RPi Model B+ New3
GPIO схема - є набагато більше, щоб гратися прямо зараз.
Думаємо, що Ви полюбите Model B+, але для забезпечення безперервності поставок для своїх промислових споживачів розробники збережуть виробництво Model B доти, поки є попит на неї.
B+ вже доступна в багатьох регулярних спеціалізованих магазинах Raspberry Pi. Якщо хочете вийти прямо на основних виробничих партнерів, то знайдете їх на Farnell/element14/Newark і RS/AlliedComponents.
(за матеріалами EN: raspberrypi.org )
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting