10 комплектів і модулів DIY з електроніки для експериментів
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

DIY-10-modulesВикористання електроніки «зроби це сам» раніше було супер зухвалим, але за останні рокt все докорінно змінилося. Такі платформи і комп'ютери, як Arduino і Raspberry Pi привели до зовсім нової культури розробника.
Тепер простіше, ніж будь-коли, почати експериментувати з навчання та побудови проектів на DIY-електроніці. Від Arduino і Arduino-сумісних плат до завершених електронних DIY-комплектів - знайдеться щось для кожного.
З такою великою кількістю модулів і комплектів, доступних на ринку можна трохи заплутатися, якщо Ви не дуже добре розбираєтесь в темі. Хоча, напевно, неможливо скласти остаточний список того, що «повинні мати», але завжди добре мати список, щоб почати. Ось 10 забавних наборів і модулів, з яких Ви повинні стартувати.
LittleBits - це бібліотека електронних модулів з відкритим вихідним кодом, які просто закріплюються один з одним за допомогою магнітів. Модулі LittleBits можуть бути об'єднані, щоб створити велику різноманітність різних пристроїв і проектів. Є цілий ряд різних комплектів, доступних для покупки LittleBits, але Ви також можете купити окремі модулі, а також аксесуари, такі як кріплення плат і USB кабелів.
Є 3 комплекти для початківців на вибір, а також Space Kit, розроблений в співпраці з НАСА, і Synth Kit, розроблена у співпраці з Korg. При всіх наявних варіантах, можна легко трохи заплутатися і не знати з чого почати з LittleBits.
DIY-10-modules-1
На щастя, офіційний сайт LittleBits має великий репозиторій проектів, які Ви можете зробити, в комплекті з інструкціями, які повинні допомогти Вам в боротьбі з тим, щоб взнати, що Ви можете і не може зробити з комплектом LittleBits.
[Ціна: $99 - $199 за комплект]
Mirobot є DIY робот з підтримкою Wi-Fi, який створений, щоб допомогти дітям і дорослим дізнатися і розвивати інтерес до техніки та програмування. Основна функція Mirobot полягає в малюванні геометричних фігур, і можна бути легко запрограмована через веб-сторінку в стилі програмування GUI, доступною через Wi-Fi. Mirobot є апаратною платформою з відкритим вихідним кодом, і тому Ви зможете змінити і розширити код та проекти, щоб задовольнити свої потреби.
DIY-10-modules-2
Крім того, що апаратна платформа з відкритим вихідним кодом, той факт, що Mirobot має Arduino за своєю суттю означає, що вона буде неймовірно легко перепрограмувати його робити інші речі. Крім того, серед обгрунтування відсутності у Mirobot корпуса, щоб діти і учні можуть побачити, що відбувається усередині робота, що робить речі простішими для розуміння. Комплект Mirobot випускається як з нерозпаяній, так і попередньо розпаяній формах.
[Ціна: $85 застави на Kickstarter]
Колібрі Duo - це дві плати в одному: оригінал контролера Hummingbird, як видно в комплекті Hummingbird Robotics, з одного боку, і Arduino Leonardo з іншого боку. Нова подвійна конструкція означає, що Ви можете використовувати або Duo точно, як в оригінальному контролері Hummingbird, або як плату Arduino з додатковим двигуном і серво-шілдом, а також поліпшені роз'єми, всі які підтримуються контролером Hummingbird.
DIY-10-modules-3
Як і в попередньому Hummingbird, Hummingbird Duo був розроблений так, щоб бути простим і цікавим для всіх вікових груп. CREATE Lab візуального програміста Hummingbird робить неймовірно легким початок програмування. Є 2 доступні комплекти,  комплекти Base і Premium, і компоненти в цих комплектах включають HS-311 Servo, Pololu мотор-редуктор і інші корисні компоненти.
[Ціна: $75 застави для Hummingbird Duo; $145 за базовий комплект і $249 для преміум Kit]
Printoo є платформа, оснащена Arduino, як твіст: замість загальних, жорстких плат, модулі Printoo і друковані плати побудовані на тонких як папір матеріалах, які роблять їх особливо корисними для 3D друкованих об'єктів і ситуацій, де вага і розмір є важливими факторами . На даний час є 17 різних модулів Printoo і схем, які всі завтовшки з аркуш паперу і гнучкі.
Printoo також бере сторінку з підходу LittleBits до електронних модулів, що дозволяє підключити модулі просто з’єднавши їх разом.
DIY-10-modules-4
Розробники також створили програми, які дозволять Вам підключити Printoo до Інтернету, що дозволяє контролювати їх або викликати дії через Інтернет з будь-якої точки світу. Це, як Ви можете собі уявити, відкриває цілий світ можливостей для Ваших проектів на Printoo.
[Ціна: TBA]
AttoDuino є Arduino-сумісний модуль, який має базу Arduino на стероїдах, як стверджують творці. Є ряд цікавих удосконалень, які обов'язково привернуть увагу користувачів Arduino. AttoDuino має швидкий ARM M4F процесор з вбудованим сопроцесором з плаваючою комою, який cпрацює на 80 МГц, надавши йому серйозної переваги.
Крім цієї додаткової обчислювальної потужності, AttoDuino має вбудовані підключення Bluetooth - Ви можете також запрограмувати AttoDuino для Bluetooth, - а також на борту зарядка акумулятора і регулювання напруги.
DIY-10-modules-5
Вбудований зарядний пристрій батареї і можливість регулювання напруги означає, що AttoDuino може працювати безпечно з будь-якою батареєю або зовнішнім джерелом живлення, так що Вам не доведеться турбуватися про інтеграцію енергетичних потреб в AttoDuino. Є також функції читання температури і напруги батареї, так що легко контролювати стан Вашого проекту.
[Ціна: TBA]
Digispark Pro являє собою компактну і дешеву з USB плату Arduino Dev. Digispark Pro є поліпшенням старого Digispark: як і раніше підтримується більше 25 шілдів з оригінального Digispark, але з додатковими можливостями і функціями. Digispark Pro є простим у використанні і програмування, має більше виводів і об’єму програм, а також додає такі функції, як Wi-Fi, Bluetooth і BLE-шілди. Digispark Pro також готова для мобільного розвитку, і поставляється з прикладами для Android і iPhone.
DIY-10-modules-6
Digispark Pro має ряд цікавих особливостей, пов'язаних з USB. По-перше, він використовує новий мікроядерний USB-завантажувач для простого програмування через USB, прямо з Arduino IDE або в командному рядку. Крім того, Digispark Pro також може емулювати USB Serial Port, а також такі різні USB-пристрої, як USB-клавіатури, миші і джойстики, а також пристрій Generic HID.
[Ціна: $10]
GoPiGo є повним набором з робототехніки для Raspberry Pi, дозволяючи Вам перетворити свій Pi в мобільного робота, укомплектованого колесами, двигунами, контролем та власним тестуванням, надійним енергопостачанням. Він також поставляється з акриловим корпусом, так що Вам не доведеться турбуватися про стратегії логістики або створювати свій власний. Проте, майте на увазі, що сам GoPiGo не робить нічого далеко за межами перетворення Вашого Pi в мобільного робота: це до Вас, щоб скористалися потужністю Raspberry Pi і насправді зробили робот функціональним і корисним.
DIY-10-modules-7
GoPiGo також поставляється з власною модифікованою Raspbian OS, яка входить в комплект. Акриловий корпус був також розроблений, беручи до уваги камеру Raspberry Pi, і пропонує два варіанти установки камери, або на корпусі або на серво для монтажу камери, що також буде розвертатися на 180 градусів. GoPiGo розроблений з можливістю легкої зборки, і може бути зібраний тільки за допомогою викрутки приблизно за 10 хвилин Вашого часу.
[Ціна: $84 застави]
Spark Core є розробкою Arduino-сумісною платформи, оснащеної потужним ARM Cortex M3, запущеним на 72 МГц. Крім того, Spark Core має включений Wi-Fi, що дозволяє запрограмувати Spark Core без проводів. Він також має хмарну функціональність з Spark Cloud. Spark Cloud дозволяє отримати доступ до своїх проектів з будь-якої точки світу, а також це дає Вам доступ до унікального REST API для Spark Core, який дозволяє писати програмне забезпечення для мобільних пристроїв, комп'ютерів і веб-додатків, які будуть взаємодіяти з апаратними проектами.
DIY-10-modules-8
Контроллер Wi-Fi Spark Core використовує новий CC3000 компанії Texas Instruments з унікальною технологією Smart Config, що дозволяє його дуже легко отримати проектам підключення до Інтернету. Як і в більшості пристроїв цього типу, Spark Core є повністю відкритим вихідним кодом, а всі файли апаратних проектів перебувають у вільному доступі, а також також побудований на стандартах відкритих джерел і протоколів.
[Ціна: $39]
Touch Board - Arduino-сумісний пристрій, який дозволяє перевести дотик в звук і величезну кількість інших речей. В основному, це схема, яку можна використовувати для інтеграції інтерактивності і тактильного відгук у проекті, за допомогою електричної фарби або будь-якого іншого виду матеріалу, що проводить струм. Просто підключіть цей струмопровідний матеріал до будь-якого з 12 електродів Touch Board, і Touch Board викликає потім дію - в основному, все, що Ви були б в змозі запрограмувати з Arduino - коли торкнетеся цього електропровідного матеріалу.
DIY-10-modules-9
Touch Board має функціональність спрацьовування як на дотик, так і на відстань, і це також працює як MP3-плеєра або MIDI-пристрій, переводячи дотик в звук. Там навіть є слот Micro SD, так що Ви можете повністю змінити звуки, які робить Touch Board, просто змінивши SD-карту. Він має 3,5 мм аудіо роз'єм і також можливість HID, тому Ви можете використовувати його як клавіатуру або мишу.
[Ціна: $93]
TinyDuino - повна серія Arduino-сумісних плат, найбільша привабливістю яких є їх неймовірно маленький розмір. Набір TinyDuino плат має таку ж кількість обчислювальної потужності як Arduino Uno, але менший, ніж четвертак США, що робить їх неймовірно пригодними для проектів, де простір у великій пошані.
Цей невеликий розмір досягається прикріпленням кожного модуля вниз до основи і робить все неймовірно модульним. Модулі TinyDuino виглядають, як квадрати 20 х 20 мм, але більшість модулів може бути розрізана на круглі форми.
DIY-10-modules-10
Є респектабельна кількість модулів, доступних в діапазоні TinyDuino, від основної плати ядра процесора до таких різних шилдів, як MicroSD шілд, Wi-Fi шілд, GPS-шілд і USB та ICP шілд. Модулі TinyDuino використовують невеликі, недорогі роз'єми, що як і раніше підтримують всі сигнали, які вимагає стандартний шілд Arduino.
[Ціна: $39.95 для Basic Kit; $59.95 для Starter Kit]
(Джерело EN: hongkiat.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting