Martin Jetpack: перший реактивний ранець на продаж
User Rating: / 6
PoorBest 
Monday, 13 June 2011 13:39
There are no translations available.

Martin JetpackЕкспериментальне засіб для персонального переміщення в повітрі виконав перший повноцінний політ на півторакілометровій висоті і випробування аварійної системи безпеки.
Строго кажучи, Martin Jetpack не є реактивним ранцем, хоча творці називають його саме так. Подібність обмежується зовнішнім виглядом: як і ранець, це літальний пристрій кріпиться на спину і забезпечує вертикальний зліт і посадку укупі з горизонтальним переміщенням в повітрі. Однак принцип руху - інший: замість турбореактивного або ракетного двигуна використовується тяга двох пропелерів в кільцевому обтічнику, які живляться від бензинового мотора.
Потужність дволітрового двигуна V4 становить 200 к. с., а 19-літрового запасу палива вистачить для того, щоб транспортувати 130-кілограмового пілота на відстань до 50 км. Максимальна висота польоту сягає 2,5 км, швидкість - 100 км / ч. Ну а власне «ранець» представляє собою конструкцію заввишки і шириною 1,5 м і вагою 240 кг. Гвинти зроблені з композитного матеріалу, до складу якого входять кевлар і карбон.
Задум Martin Jetpack виник близько трьох десятиліть тому в голові тодішнього новозеландського студента, а нині керівника компанії-виробника Гленна Мартіна. Прототип апарату було представлено в липні 2008 року, потім почалися інтенсивні випробування в приміщенні, а зовсім нещодавно - і на відкритому повітрі.
Відео експериментального польоту - захоплююче видовище!
У ході проведеного днями експерименту апарат піднявся на висоту близько 1 520 м і знаходився в польоті 9 хвилин 46 секунд. Для порівняння: у сучасних реактивних ранців межа висоти складає 30 м, а тривалість польоту не перевищує 30 секунд.
При зниженні на висоті близько 900 м двигун апарату був заглушений, після чого викинувся рятувальний парашут. Відправляти живого пілота в цей політ було занадто ризиковано і його роль виконав манекен, а всіма діями керував оператор, який перебував у вертольоті, який баражував поблизу.
Вартість новинки складає близько $100 000. Посвідчення пілота для польотів не потрібно, але розробники настійно рекомендують пройти спеціальний курс навчання перед використанням. Через чималу вартість назвати Martin Jetpack доступним не виходить. Втім, виробник пообіцяв знизити ціну, якщо новинка буде користуватися попитом.
(Джерело: martinjetpack.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting