Створіть свій бездротовий принтер з Raspberry Pi
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Wireless PrintingБездротова технологія є, мабуть, кращим поліпшенням домашнього друку протягом останніх років. Менше кабелів, гнучкість того, де ви можете розмістити свій принтер - це безпрограшно.
Наприклад, ваш старий принтер може мати спеціальну функцію, або чудово керувати двостороннім друком, так що не хочеться замінювати його.
Бажання, яке виникає, зробити його бездротовим. Доступні кілька рішень, але один з популярних виборів є використання мікрокомп’ютера Raspberry Pi як бездротового сервера друку.
Переваги бездротового друку
Якщо ви ще не користувалися перевагами бездротового друку, то цей проект, безумовно, те місце, щоб почати. Маєте великий громіздкий принтер, що займає багато місця у вашому офісі, який не використовуєте занадто часто? Можливо, кабелі заважають?
raspberry printer-1
З бездротовим принтером можна перемістити друк в окрему кімнату (це може бути, навіть ваш сарай чи балкон) і забирати завдання на друк, коли вони в комплекті. Таким чином, простір, що займає принтер на вашому столі, можна буде використати за іншим призначенням. Бездротову технологію друку можна також реалізувати за допомогою будь-якого пристрою, який ви можете мати, будь то ноутбук, смартфон чи планшет.
Бездротовий друк дійсно зробить друк гнучким, а не "замкне" його на столі. Raspberry Pi може допомогти з цим.
Підготовка бездротового друку за допомогою Raspberry Pi
Для цього проекту необхідно переконатися, що ви підключили і налаштували бездротовий USB-модуль для свого Raspberry Pi. Також ви повинні використовувати USB-принтер. Можна, звичайно, зробити цю роботу і з паралельним принтером в поєднанні з адаптером паралельно-USB, але при цьому доведеться виясняти причини в іншому місці, якщо виникнуть проблеми.
raspberry printer-2
Вам також знадобиться кабель USB від принтера до вашого Raspberry Pi.
Нарешті, якщо ви ще не зробили цього, налаштуйте свій Raspberry Pi з операційною системою, якій віддаєте перевагу, і переконайтеся, що система актуальна.
Для оновлення, введіть:
sudo apt-get update
з подальшим:
sudo apt-get upgrade
Даний посібник написаний на основі бездротового сервера друку, запущеному на Raspbian.
Налаштування Raspberry Pi як сервера друку з CUPS
З підключеним обладнанням та установкою, перше, що потрібно зробити, це переконатися, що ваш принтер USB визначається системою.
Відкрийте командний рядок (або безпосередньо на Raspberry Pi або через SSH) і введіть:
lsusb
Повинен з'явитися список підключених пристроїв USB. Перевірте його і визначте свій принтер.
Після цього, вам потрібно встановити Samba, програмне забезпечення для загального доступу до файлів з відкритим вихідним кодом. Це можна зробити за допомогою команди.
sudo apt-get install samba
Дотримуйтесь інструкцій.
Далі, пора встановити CUPS, Common Unix Printing System (зауважимо, що спочатку необхідно встановити Samba).
sudo apt-get install cups
CUPS надає драйвери для вашого принтера. Багато виробників зараз випускають драйвери Linux, але в разі, якщо такий не доступний, використовуйте цей.
Тепер ви готові додати користувача за замовчуванням в групу адміністраторів принтера.
sudo usermod –a –G lpadmin pi
Додавання принтера
Далі, вам потрібно налаштувати принтер з вашим Raspberry Pi. Перейдіть в графічний інтерфейс з startx, запустіть браузер і перейдіть на 127.0.0.1:631, а далі на вкладку Administration.
Виберіть Add new (Додати новий) принтер, вхідні облікові дані вашого Raspbian, коли будуть запрошені, а потім виберіть свій принтер зі списку. Переходьте до наступного екрану, вибравши правильний пристрій зі списку. На наступному екрані підтвердіть деталі і назначте ім'я, а потім виберіть Share This Printer (Розшарити цей принтер) і натисніть кнопку Continue (Продовжити).
raspberry printer-3
Залежно від виробника пристрою, завантаження наступної сторінки може зайняти деякий час. Це тому, що завантажується цілий ряд імен драйверів пристроїв, так що, якщо ви під'єднали принтер HP, то можете довго очікувати. Після того, як список скачаний, виберіть правильний драйвер принтера (який повинен бути обраний за замовчуванням) і продовжіть. Як альтернатива, натисніть Select Another Make/Manufacturer (Вибрати іншу марку/Виробника) і виберіть Raw. Ви можете дозволити Windows зайнятися драйвером!
Натисніть Add Printer (Додати принтер), потім Set Default Options (Встановити параметри за замовчуванням). Через кілька миттєвостей принтер буде готовий розпочати приймати роботу. Щоб переконатися, що він працює, виберіть Maintenance (Обслуговування), а потім Print Test Page (Пробний друк).
Підключення до Raspberry Pi з Windows
З цим все зроблено і ви повинні переконатися, що включений доступ з Windows до вашому Raspberry Pi, щоб можна було почати друк.
Це робиться шляхом редагування конфігураційного файлу samba в /etc/samba/smb.conf - ви можете зробити це в графічному інтерфейсі, адже все одно повинні бути там, хоча досить просто запустити його в bash за допомогою текстового редактора.
Слід додати наведене нижче:
# CUPS друк. Дивіться також cupsaddsmb (8) сторінки керівництва в
# пакеті cupsys-client.
printing = cups
printcap name = cups
[printers]
comment = All Printers
browseable = no
path = /var/spool/samba
printable = yes
guest ok = yes
read only = yes
create mask = 0700
# Клієнти Windows дивляться на це розшарене ім’я як джерело
# завантажуваних драйверів принтера
[print$]
comment = Printer Drivers
path = /usr/share/cups/drivers
browseable = yes
read only = yes
guest ok = no
Потім натисніть CTRL + W для пошуку "workgroup" та налаштування таким чином (заміна імені вашої робочої групи при необхідності - зазвичай Workgroup):
workgroup = your_workgroup_name
wins support = yes
Після цього зберігаєте, виходите з графічного інтерфейсу і перезапускаєте samba:
sudo /etc/init.d/samba restart
Запуск друку з Windows і Mac OS X
Після перезавантаження samba - яке не повинно тривати довше, ніж кілька секунд, - ви можете переключитися до свого Windows PC і додати новий принтер. Спочатку перевірте, що Raspberry Pi видно, відкривши Windows Explorer > Network (Провідник Windows> Мережа).
Перейдіть до Control Panel > Hardware and Sound > Devices and Printers > Advanced printer setup (Панель керування> Устаткування та звук> Пристрої та принтери> Додаткові налаштування принтера) і почекайте завершення сканування системою. Швидка опція для розширення запису вашого Raspberry Pi - перегляд мережі в провіднику Windows, з якого ви можете кликнути правою кнопкою миші на принтері, вибрати Connect (З'єднання), вибрати драйвер принтера для Windows і почати друк.
raspberry printer-4
Користувачі Mac, тим часом, можуть додати новий принтер в звичайному порядку.
Будь-яке адміністрування сервера друку, яке треба виконати, можна зробити шляхом відкриття http://[RPI.IP.ADDRESS.HERE]:631. При цьому буде відображатися веб-інтерфейс адміністратора CUPS принтера на будь-якому мережевому комп'ютері.
raspberry printer-5
Чудово, ви дали нове бездротове життя своєму старому принтеру з Raspberry Pi!
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting