Як надіслати SMS або MMS безкоштовно
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

sms mms freeНадіслати SMS дорожче, ніж просто скористатися мобільним доступом в Інтернет, тому актуальне питання, чи не можна надіслати SMS через сайт безкоштовно, особливо, якщо хочеться ще й залишитись анонімним.
Розглянемо, які можливості доступні в операторів для надсилання безкоштовних SMS.
Абонентам Life:)
На сайті компанії на вкладці праворуч «Online послуги» є меню «SMS»:
sms mms free-1
Воно відкриває портал повідомлень:
sms mms free-2
На Порталі повідомлень life:) Ви можете створювати та відправляти текстові повідомлення на номери life:) та інших операторів мобільного зв'язку.
Але відправка SMS абонентам будь-яких мобільних операторів в Україні доступна лише для авторизованих абонентів life:). Для інших користувачів доступна відправка SMS тільки абонентам life:).
Для авторизації Вам необхідно ввести свій номер телефону life:) и СуперПароль у формі, яка розташована в лівому верхньому куті сайту.
Очікувано, що послуга не дозволяє відправляти повідомлення абонентам закордонних операторів.
sms mms free-3Портал повідомлень life:) надає лише 3 безкоштовні повідомлення на день, які доступні для всіх користувачів. Індикатор безкоштовних повідомлень вказує кількість використаних повідомлень і таких, що залишилися на поточний день.
 Ви можете також надіслати з порталу і MMS-повідомлення, до якого автоматично додається промо-слайд розміром біля 37 кб. Загальний розмір відправлення не повинен перевищувати 300 кб, а їх кількість на добу не може перевищувати 3.
sms mms free-4
Якщо взяти до уваги, що більшість провайдерів надають внутрішню динамічну IP-адресу зі спільною зовнішньою IP-адресою шлюзу, то Ваші шанси встигнути зовсім незначні.
Абонентам MTC
На головній сторінці оператора доступне меню «Надіслати SMS/MMS»:
sms mms free-5
Після чого відкривається вікно з червоною кнопкою «Відіслати SMS», а трохи вище ліворуч – кнопка «Відправка MMS»:
sms mms free-6
Знову ж вибір отримувача SMS/ MMS обмежується лише «рідними» абонентами:
sms mms free-7
Хоча ніде не повідомляється про кількість доступних SMS на добу, але, думаю, воно обмежене 10, як у випадку надсилання MMS:
sms mms free-8
Розмір зображення для MMS обмежується 2 Мб. Також МТС дає можливість своїм абонентам привітати своїх близьких, відправивши їм листівку за допомогою ММS:
sms mms free-9
Разом з MMS-повідомленням адресат також отримує інформаційне повідомлення про сервіси та послуги МТС.
Абонентам Київстар
У переліку доступних номерів отримувача лише абоненти «Київстару»:
sms mms free10
Перед відправленням SMS-повідомлення у  вікні, яке з’явиться після кліку по клавіші «Відправити», потрібно вибрати з переліку картинок ті, на яких зображена жива природа. Порядок вибору правильних зображень значення не має.
Підкреслюється, що з метою захисту абонентів мобільного зв’язку від небажаних масових розсилок, кількість SMS, що надсилаються користувачем з однієї ІР адреси обмежена. Кожний користувач може відправити до 5 повідомлень на добу з одної ІР адреси.
Крім цього, не може не визвати усмішку посилання на статтю 363 Кримінального Кодексу України, про відповідальність за умисне масове розповсюдження SMS-повідомлень, здійснене без попередньої згоди адресатів. В названій статті мова йде перешкоджання роботі ЕОМ шляхом масового розсилання повідомлень. Назвати масовим розсиланням надсилання 5 SMS може лише людина з почуттям гумору.
Про безкоштовне надсилання MMS на сайті оператора інформація відсутня.
Абонентам 3Моб
Меню вибору надсилання безкоштовної SMS знаходиться ліворуч, «притиснувшись» до обмежувальної лінії, щоб не заважати вибору платних послуг:
sms mms free11
Знову ж таки, адресата можете вибрати лише серед клієнтів оператора:
sms mms free12
З однiєї IР-адреси можете вiдправити не бiльше 100 повiдомлень за добу та не бiльше 20 повiдомлень за годину.
На один номер можна відправити не більше 15 SMS на добу.
Як бачимо, цей оператор «найщедріший», але про надсилання MMS ніде немає згадки.
Абонентам Intertelecom
Також надіслати SMS безкоштовно дозволяється лише на номер «рідних» абонентів. Про кількість доступних  SMS на добу не повідомляється, а також відсутня інформація про можливість надсилання MMS.
sms mms free13
Логічно виникає питання: а чи не можна відразу отримати все, перераховане вище. Звичайно можна, якщо скористатися сайтом sms-besplatno.rabotayvinter.net. В лівій боковій панелі можна вибрати країну, в якій знаходиться відповідний оператор:
sms mms free14
Відкривається вікно, в якому зібрані посилання на перераховані вище сайти операторів і нічого більше:
sms mms free15
Вибираємо, переходимо і бачимо показані вище діалогові вікна.
Короткі висновки
Лідером з надання послуг надсилання безкоштовних SMS є 3Mob, але, на жаль, він не дозволяє надсилати MMS. Безкоштовні MMS доступні лише в MTС і Life:).
Хочете більше безкоштовних  SMS? Скористайтеся анонімними проксі. А користувачам Інтернету від "ОГО" ще простіше: перезавантажили зєднання і маєте нову IP-адресу, відповідно, підрахунок надісланих SMS починається спочатку.
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting