DeeperWeb – підвищувач ефективності Google-пошуку
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 

Вийшла нова версія розширення для Firefox: DeeperWebBoost and Customize Google Search 1.2.1. З ним можна легко переміщатися серед результатів пошуку в Google за допомогою швидкої, простої та корисної техніки хмари тегів. Скористайтеся технологією картування тем для швидкого доступу до відповідей, новин, відео, блогів, Вікіпедії та багато іншого. Встановіть розширення і Ви відчуєте, як зросте Ваша ефективність пошуку.

Виконайте пошук в Google і Ви тепер побачити праворуч нову бічну панель з хмарою тегів.

Нижче наводиться коротке пояснення про те, як використовувати хмару тегів (ака Word Cloud) з метою поліпшення результатів пошуку:

ВКЛАДКА ТЕГ (TAGS TAB): У багатьох випадках ми можемо значно поліпшити результати пошуку, додавши (або видаливши) ключове слово з початкового запиту. Хмара тегів відкриє ці слова так, що Ви зможете покращити свій запит, додавши (зелена область позначки), або видаливши (червона область) будь-який термін одним клацанням миші.

ВКЛАДКА ФРАЗ (PHRASES TAB): Хмара тегів знаходить значущі фрази, приховані під купою результати веб-пошуку, щоб потім можна було їх перефразувати та змінити напрям пошуку.

ВКЛАДКА САЙТІВ (SITES TAB): Натисніть на один із сайтів у хмарі тегів і Ви отримаєте всі відповідні результати лише з обраного джерела.

Є кілька розумних SEO-додатків для бізнесу та інтернет-маркетингу з використанням "об'єктів" на вкладці: виявлення основних конкурентів, виявлення цільових місць для найбільш ефективної реклами та виділення авторитетних сайтів за певною тематикою.

ВКЛАДКА ЗОН (ZONES TAB): Зони можуть бути дуже корисними, щоб звузити й зосередити увагу на конкретних галузях, таких, наприклад, як освіта або вибрати суфікси для конкретної країни.

ШВИДКЕ ЗВУЖЕННЯ ОБЛАСТІ ІНТЕРЕСІВ (QUICK ZOOM-IN BY AREA OF INTEREST):

Тематичні карти DeeperWeb надають декілька пошукових технологій видалення зайвого і допомагають користувачам фільтрувати результати пошуку за темою і типом (наприклад, остання новина, статті, відповіді, блоги, Вікіпедії і багато іншого ...).

Доступні такі звуження (міні пошукові системи):

ПОШУК ВІДПОВІДЕЙ (ANSWERS SEARCH): Вибираються високоякісні джерела "питаннь та відповідей", підтримуються дискусій і соціальні форуми з метою надати Вам результати пошуку з усієї області запитань та відповідей.

ПОШУК У БЛОГАХ (BLOG SEARCH): Якщо Ви хочете знати, які нинішні статті в блогосфері мають відношення до Вашого запиту, зверніть увагу на цей пошуковик у блогах.

ПОШУК МЕТРИЧНИХ ДАНИХ (METRICS SEARCH): Якщо запит повинен повернути дані у вигляді фактів, статистики, відсотка або частки на ринку, таблиць, графіків і цифр, то звуження METRICS SEARCH зможе їх всі отримати.

ПОШУК ЗА ДОПОМОГОЮ ВІКІПЕДІЇ (WIKIPEDIA SEARCH ENGINE): використання пошукового двигуна Вікіпедії для пошуку ...

ПОШУК ДЖЕРЕЛ (RESOURCES SEARCH): Ви шукаєте, щоб знайти поточні статті, бізнес-статті, останні офіційні документи, результати наукових досліджень або просто хороші статті в журналі? Пошук джерел і є тим місцем, де можна копати глибше!

ПОШУК У НОВИНАХ (NEWS SEARCH): Якщо Вам потрібно знайти новини, просто введіть запит в Google, і Ви знайдете останні новини тут (має відношення до вашого запиту).

ДОДАТКОВІ ZOOMIES (MORE ZOOMIES) - пошукові системи додаються у панелі інструментів розширення Firefox і пошуку нових версій плагін ...

DeeperWeb на бічній панелі є інтуїтивним і простим у використанні з Google.

Якщо Ви в даний час використовуєте додатки або модулів, наприклад, будь-який з приведеного нижче у великому списку розширень інструментів для пошуку: CustomizeGoogle, Webmynd, Surf Canyon, Zotero, ScrapBook, Cloudlet, Google Scholar Googeefree, GoodSearch, A9, Web Search Pro, FoxTab, Groowe, OneRiot, BetterSearch, Google Redesigned, GooglePreview, Googlepedia, GoogleEnhancer, OptimizeGoogle, StumbleUpon, Gmarks or Yahoo Answers, MSN Live Search and AOL Search, то ми впевнені, що Ви знайдете додаток DeeperWeb доцільним інформаційним розширенням.

(Джерело EN: addons.mozilla.org)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting