Microsoft теж відстежує власників мобільних пристроїв
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 29 квітня 2011, 16:35
Microsoft відстежує власників мобільних пристроївПісля того, як у стеженні за власниками телефонів і планшетів викрили Apple, а потім і Google, залишалося лише дізнатися, як справи у Microsoft з її Windows Phone 7. Результат не здивував - проба і в цьому випадку виявилася позитивною.
Нагадаємо, що в середині минулого тижня з'явилися повідомлення: пристрої iPhone і iPad записують свої приблизні географічні координати з певною періодичністю в особливий файл, з вмістом якого може з легкістю ознайомитися кожен бажаючий, причому кількість записів, за деякими даними, не обмежена. Потім схожий функціонал виявився й в ОС Android - виявилося, що продукт Google веде протокол, куди записує дані про останні 200 вишок радіозв'язку і 50 точках доступу Wi-Fi, до яких підключався мобільний пристрій.
Тепер же до їх лав долучилася і Windows Phone 7. Повідомляється, що розробка Microsoft без відома користувача пересилає на сервери корпорації унікальний ідентифікатор телефону, відомості про доступні бездротових мережах і рівні їх сигналу, а також координати, отримані через систему глобального позиціонування GPS - якщо в налаштуваннях включені відповідні служби.
При цьому наголошується, що, на відміну від двох вищезгаданих операційних систем конкурентів, Windows Phone нічого не зберігає на самому телефоні, а відсилає дані своїм творцям відразу ж. Цей факт, звичайно, складно назвати перевагою, але, принаймні, зібрані дані не потрапляють у розпорядження сторонніх осіб, що мають фізичний доступ до пристрою. Розповідати про те, навіщо взагалі ці відомості потрібні корпорації, представники Microsoft відмовилися.
(Джерело RU: anti-malware.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting