Microsoft випустить оновлення IE8 після того, як його зламають на конкурсі "Pwn2Own"
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 07 березня 2011, 08:50
Оновлення браузера Internet Explorer 8 Microsoft вирішила не випускати будь-які патчі до свого браузера Internet Explorer  8 до змаггання зі зламу браузерів на Pwn2Own, яке відбудеться з 9 березня по 11 березня в рамках конференції з безпеки CanSecWest.
Але не було ніякої інформації щодо того, чому Microsoft не прийняла останні зусилля для видалення вразливостей в Internet Explorer 8. Фахівці вважають, що компанія може чекати, щоб побачити, які недоліки безпеки будуть виявлені різними учасниками щорічного конкурсу, і тоді зможе швидше їх видалити.
Для непосвячених, Pwn2Own працює наступним чином: дослідники з безпеки змагаються у спробі зламати через браузер або через мобільні операційні системи вісім різних цілей. Кожен учасник Pwn2Own або команда має 30 хвилин на компроментацію браузера або телефону, і для кожного пристрою або веб-браузера є максимально чотири конкуруючі окремі особи або команди.
Група, яка першою успішно зламає пристрій або браузер, отримає грошовий приз переможця у розмірі $15000 за кожен, при цьому особливу винагороду у розмірі 20000 буде виданий групі, яка зможе успішно зламати браузер Google Chrome (на даний час бездоганний у всіх його виступах на Pwn2Own).
Програмне і апаратне забезпечення учасників конкурсу в цьому році включає "велику четвірку" веб-браузерів - Microsoft's Internet Explorer 8, Safari від Apple, Mozilla Firefox і Google Chrome, а також чотири різних мобільних телефони: Dell Venue Pro, iPhone 4, Blackberry Torch 9800 і Android, керований Nexus С.
До честі Microsoft, компанія зазвичай оновлює Internet Explorer в парні місяці. І дійсно, останній великий патч для браузера був хітом Microsoft в лютому 2011 у складі накопичувального оновлення системи безпеки. Оновлення, заплановане у патчі вівторка цього тижня, включає два виправлення для самої Windows і один патч для Groove 2007.
Mozilla і Google минулого тижня вже оновили свої відповідні браузери. Mozilla зафіксувала десять вразливостей в Firefox,-вісім з яких отримали оцінку "критичних" від компанії, яка описує їх, як "великий бум Бада". Критична помилка дозволяла зловмисникові запустити код і встановити програмне забезпечення, якщо він або вона безпосередньо використовували заражений комп'ютер.
Google зафіксував до 19 різних вразливостей в своєму випуску Chrome 9.0.597.107, серед яких було 16 з рейтингом від Google "високий". Сторонні користувачі за внесок у процес латання помилок Google заробили у загальній складності $14.000 за їх зусилля по викриттю уразливості Chrome, з 13 помилок кожен їх відправник заробив нагороду в $1.000 за штуку.
(Джерело EN: pcmag.com)
 
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting