Microsoft попереджає про серйозну уразливість в Internet Explorer
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 01 лютого 2011, 22:26
Компанія Microsoft попереджає всіх користувачів про чергову серйозну уразливість, знайдену в браузері Internet Explorer, через яку хакери можуть взяти під контроль незахищений комп'ютер.
Помилка в програмі дозволяє хакерам завантажити на комп’ютер жертви будь-яке шкідливе програмне забезпечення – тобто вірус, якщо їм вдасться тим чи іншим способом заманити користувача на заражені цим вірусом сайти, пише британська газета Daily Mail.
Повідомляється про те, що будь-який користувач останніх трьох версій браузера корпорації: від IE 6 до IE 8, потенційно може виявитися жертвою хитромудрих хакерів, оскільки на даний момент компанія не представила патч для вирішення проблеми.
Офіційні представники Microsoft вже заявили, що немає ніяких доказів використання даної уразливості кримінальними елементами, проте опублікований ентузіастами комп'ютерної безпеки код-зломщик буде ретельно вивчений і помилку виправлять.
Шкідливий код використовує недолік у зверненні браузера до пам'яті комп'ютера при роботі з Каскадними таблицями стилів (CSS), що відповідають за розмітку і відображення web-сторінки. Зловмисник просто вклинює в потік інструкцій свій власний код і таким чином зламує комп'ютер. Варто відзначити, що останнім часом Microsoft робила кроки щодо поліпшення захисту управління пам'яті, однак це не допомагає, якщо має місце звернення до деяких старих частин ОС Windows.
За словами Ріка Фергюсона, експерта в області комп'ютерної безпеки, даний вид уразливості особливо небезпечний у силу того, що дозволяє зловмисникові приводити в дію шкідливий код віддалено.
«Це означає, що хакер може запускати програми безпосередньо на комп'ютері жертви», - говорить він. Цікаво, що схожа вразливість була виявлена два роки тому. Саме тоді урядові структури кількох країн прийняли рішення перейти на альтернативні браузери.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting