Хакер продемонстрував "хмарний" софт для злому WiFi-мереж
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 10 січня 2011, 18:51
Схоже на те, що Amazon Web Services (AWS) в умілих руках може стати дуже потужним засобом для злому найзахищеніших бездротових мереж.
У принципі, це і так зрозуміло, але днями експерт з мережевої безпеки на ім'я Томас Рот на конференції Black Hat представив широкій громадськості створений ним програмне забезпечення, "заточене" під Amazon Web Services і призначене для зломуз ахищених WiFi-мереж. До слова, захищену WiFi мережу WPA-PSK сусідньої з компанією Тома організації було ним зламано за 20 хвилин.
Орендовані Томом потужності на AWS та сервіс Elastic Compute Cloud допомогли Тому Роту отримати доступ до декількох захищеним бездротових мереж, шляхом підбору ключа. За словами розробника, продуктивність орендованих ним потужностей на AWS дозволила перебирати приблизно 400 тисяч паролів в секунду. Все це, на думку Тома, ставить під загрозу безпеку бездротових мереж як окремих компаній, так і домашніх користувачів.
До Тома Рота кілька експертів з мережевої безпеки працювали з Amazon EC2 для демонстрації різноманітної чутливості в захисті мереж, однак йому першому вдалося показати, що WiFiмережу можна досить легко зламати, використовуючи такий потужний інструмент ПЗ.
Свої досягнення експерт продемонстрував на конференції Black Hat, на якій постійно демонструються унікальні технології злому, що вважалися неможливими.
До того, як з'явилися хмари від Amazon, брутфорс ключів захищених WiFi-мереж вважався якщо не неможливим, то досить складним і довгим процесом. А ось тепер, як ми бачимо, зламати навіть дуже добре захищену WiFi-мережуможна всього за 20 хвилин (а бездротова мережа у сусідів Тома Рота була захищена дуже добре, оскільки його сусіди - теж фахівці з мережевої безпеки).
Своє ПЗ і методику Том надав учасникам конференції та виклав в Мережі, стверджуючи, що все це зроблено не для того, щоб порушити закон, а для того, щоб застерегти системних адміністраторів. З часу релізу свого софта і технології, хакер оновив ПЗ і тепер вважає, що WiFi мережу середньої захищеності можна зламати приблизно за 6 хвилин.
(Джерело RU: bezpeka.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting