«Лабораторія Касперського» розблокує комп'ютери через мобільні телефони
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 03 грудня 2010, 20:44
Для боротьби з SMS-блокером «Лабораторія Касперського» розробила безкоштовну мобільну версію сервісу по підбору коду розблокування комп'ютера.
Програми-блокери паралізують роботу системи: щоб прибрати банер з Робочого столу і розблокувати Windows, необхідно відправити на короткий номер SMS-повідомлення за дорогим тарифом. Однак, навіть виконавши цю умову, у 80 відсотках випадків обдурені користувачі виявляються ні з чим.
На початку року «Лабораторія Касперського» запустила на своєму сайті сервіс, який допомагає отримати необхідний код для відновлення роботи комп'ютера. Про затребуваність даної послуги свідчить той факт, що за минулий період на сайті було зареєстровано понад 10 млн. відвідувань. Тепер же скористатися цим сервісом стало простіше - отримати код розблокування можна з будь-якого мобільного пристрою, що має доступ в Інтернет. Для цього достатньо пройти за посиланням sms.kaspersky.ru і вказати номер телефону, на який буде висланий необхідний код.
З моменту свого першого запуску сервіс був вдосконалений і доповнений новими можливостями. До них відносяться, зокрема, підвищена оперативність викладання кодів, надання утиліт лікування, а також посилань на корисні ресурси.
Сучасні схеми вимагання в мережі стають все більш агресивними. Щоб не стати жертвою шахраїв, необхідно дотримуватися правил інтернет-безпеки, відкривати підозрілі файли і запускати програми лише у безпечному середовищі - «пісочниці», але головне не відправляти SMS-повідомлення в обмін на коди розблокування, спонсоруючи тим самим діяльність хакерів.
(Джерело RU: mobile-review.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting