ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

40% всіх фальшивих антивірусів створено в 2010 році
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 22 листопада 2010, 21:00
Антивірусна лабораторія PandaLabs попередила про збільшення темпів поширення підробленого антивірусного ПЗ. У 2010 році вже було створено 40% усіх відомих програм подібного роду.
Вперше фальшиві антивіруси з'явилися чотири роки тому. З тих пір всього було створено 5.651.786 унікальних підроблених антивірусів. З них 2.285.629 зразків з'явилися в період з січня по жовтень 2010 року. Серед всіх шкідливих зразків, які містяться в базі Колективного розуму, 11,6% складають саме фальшиві антивіруси. Це приголомшливий показник, особливо якщо враховувати, що в базі Колективного розуму зібрані зразки всього шкідливого ПЗ, виявленого за 21 рікроботи лабораторії, а фальшиві антивіруси з'явилися всього лише 4 роки тому.
Витонченість, реалістичність та використання методів соціальної інженерії - це основні умови успіху такого роду шкідливого ПЗ. На жаль, все більше і більше користувачів стають його жертвами. У 2010 році 46,8% комп'ютерів по всьому світу були заражені тим чи іншим шкідливим ПЗ, а 5,4% з них піддалися атакам фальшивих антивірусних програм.
Прибутковий бізнес
Кожна нова жертва підробленого антивіруса дозволяє хакерам заробляти гроші на продажі ліцензій антивірусних програм, які користувачі ніколи не зможуть отримати, на викраденні даних кредитних карт, які можуть бути продані на чорному ринку або використані для здійснення онлайн-покупок і т.д.
Згідно з результатами дослідження «Бізнес фальшивих антивірусів», проведеного PandaLabs, творці такого роду шкідливих програм щомісяця заробляють близько 34 мільйонів доларів (приблизно 415 мільйонів доларів на рік).
Як працює фальшиве антивірусне ПЗ
Незважаючи на те, що про існування подібного шахрайського бізнесу стало відомо в 2006 році, широке поширення цього шкідливого коду в мережі почалося тільки в 2008 році. Користувачі можуть заразитися, користуючись Інтернетом, завантажуючи кодеки для плеєрів, переходячи запосиланнямив електронній пошті і т.д.
Одного разу інфікувавши систему, ці програми, видають себе за антивіруси, які виявляють сотні загроз на комп'ютері користувача. Коли жертва захоче позбутися від загроз, їй буде запропоновано придбати ліцензію на цей продукт. Дуже часто користувачі попадаються на цей прийом. Однак, купуючи ліцензію, користувач більше ніколи не почує про тих, хто її продавав, але все ще буде мати фальшивий антивірус на своєму ПК.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting