Експерти попереджають про нову хвилю тематичного спаму перед початком чемпіонату світу з футболу
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 06 червня 2010, 11:31

Фахівці компанії Symantec приєдналися до стрункому хору голосів, які застерігають про посилення в Мережі шахрайської активності, пов'язаної з майбутнім чемпіонатом світу з футболу. Відзначимо, що мундіаль починається в Південній Африці вже в наступні вихідні.

"Вперше пов'язані з FIFA мережеві афери ми зафіксували у 2005 році, коли ПАР оголосили господинею Чемпіонату світу-2010. Проте, в останню пару місяців обсяг таких махінацій стрімко виріс", - зазначив глава одного з підрозділів Symantec Самір Патіл. За його словами, найпоширенішими з них є 419 спам-кампаній, що проводяться через електронну пошту. На думку аналітика, аж до самого початку чемпіонату число подібних атак буде тільки рости.

До речі сказати, у своїй оцінці фахівці Symantec повністю зійшлися зі статистикою компанії Trend Micro, що раніше також відзвітувалася про те, що тему майбутнього футбольного бенкету в якості приманки використовують організатори 419 спам-афер. Крім іншого, Symantec вказує, що загальна кількість зловмисних листів, пов'язаних з чемпіонатом світу, за останній місяць зросла на 27%.

У зв'язку з цим користувачів просять остерігатися фальшивих пропозицій про покупку квитків на стадіони, шкідливих відеороликів і контрафактної продукції з символікою FIFA.

(Джерело RU: xakep.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting