Новий троян для Windows Mobile атакує смартфони геймерів
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 06 червня 2010, 11:28

Кіберзлочинці приготували неприємний сюрприз тим користувачам, які люблять завантажувати ігри для смартфонів під управлінням операційної системи Windows Mobile.

Як повідомляють експерти з комп'ютерної безпеки, хакери пристосували для своїх потреб демо-версію гри 3D Anti-Terrorist Action, вмонтувавши в її інсталятор троян, який здійснює дзвінки на платні номери з вартістю розмови до 6 доларів за хвилину. При цьому, аж до моменту отримання величезних телефонних рахунків, власники телефонів і не підозрюють про те, що вони дзвонили в далекі північні країни, а також Домініканську Республіку і Сомалі.

Вперше троян Terdial-A Windows-CE був виявлений в березні, проте тоді широкого поширення він не отримав. Цього разу вірус поширюється відразу через кілька файлообмінних сайтів, що містять програми для мобільних операційних систем Windows. У зв'язку з цим ігровий ресурс gamepron.com випустив для своїх відвідувачів спеціальне попередження.

Побачити скріншоти гри і ознайомитися з більш докладною інформацією про це трояни можна на сайті антивірусної компанії Sophos. Експерти фірми стверджують, що дане шкідливе додаток написав російськомовний хакер.

(Джерело RU: xakep.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting