В Інтернеті зафіксований сплеск активності фальшивого антивіруса MySecureEngine
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 21 травня 2010, 18:22

Антивірусна лабораторія PandaLabs зареєструвала швидке розповсюдження веб-сторінок, через які поширюється фальшивий антивірус MySecureEngine, в пошукових системах. У даному випадку як «приманки» використовується очікуваний багатьма фінальний епізод серіалу «Залишитися в живих» (Lost).

У такому способі поширення фальшивого антивіруса немає нічого незвичайного. Користувач шукає в Інтернеті інформацію, пов'язану з серіалом: новини про останньому епізоді, сайти, де можна подивитися його в режимі онлайн. У результатах пошуку з'являються фальшиві веб-сторінки. Вони майстерно проіндексовані і займають перші позиції в пошукових системах. Якщо користувач переходить за одним з цих посилань, йому пропонується завантажити файл (наприклад, кодек), і в цей момент на комп'ютер встановлюється фальшивий антивірус.

Інші серіали і фільми також часто використовуються як принада для поширення шкідливих кодів. PandaLabs виявила схожі атаки з використанням таких ключових слів, як Glee, «Гріффіни» (The Family Guy) і «Залізна людина 2» (Iron Man 2).

Ім'я недавно загиблого рок-співака з групи Rainbow and Black Sabbath Ронні Джеймса Діо також було використано для поширення потужної атаки коду Black Hat SEO по всій мережі.

Луїс Корронс, технічний директор PandaLabs, зазначив: «Нас не перестає дивувати швидкість, з якою створюються, а потім індексуються в результатах пошуку численні веб-сайти. У міру наближення фінального епізоду «Залишитися в живих» (Lost) ми очікуємо збільшення кількості шкідливих посилань у два, а то і в три рази ».

Антивірусні експерти рекомендують користувачам бути обережними під час відвідування різних веб-сайтів, знайдених через пошукові системи. Необхідно переконатися в тому, що цим сторінкам можна довіряти. «Здоровий глузд і надійний оновлений захист - ось два найкращих способи захисту від подібних загроз», - додає Корронс.

(Джерело RU: cybersecurity.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting