Google запустить шифровану версію пошукового механізму
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

На майбутньому тижні Google планує запропонувати нову можливість для користувачів свого пошукового механізму. Віце-президент з пошукових продуктів Google Марісса Майєр на зустрічі з інвесторами повідомила, що компанія має намір захистити пошукові запити користувачів, пустивши частину пошукового трафіку через протокол SSL.

"Раніше в цьому році ми вбудували захист для всіх користувачів поштової системи Gmail, а наступного тижня ми почнемо пропонувати доступ до версії Google Search, яка шифрується", - сказала вона. Нагадаємо, що Google почала шифрувати дані, що пересилаються в рамках Gmail, після виявлення спроб зломів декількох поштових скриньок користувачів в Китаї та Гонконгу.

Більше подробиць про нові можливості Google має намір оприлюднити в рамках конференції Google I/O на майбутньому тижні. Зараз в компанії відмовляються говорити, як буде реалізована ця можливість.

"Це добра можливість. Ми виразно побачимо зростання обсягів шифрованого трафіку в масштабах усього Інтернету. Зараз, якщо ви працюєте в Інтернеті через публічну мережу в аеропорту чи ресторані, то багато хто може отримати доступ до Ваших пошуковим даними", - говорить Марк Майфрі, директор з інформаційних технологій -безпеки консалтингової компанії FireEye.

(Джерело RU: cybersecurity.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting