Поширений троян Zeus став ще небезпечнішим
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 26 квітня 2010, 17:57

Відомий троянець Zeus оновився: як повідомляють фахівці з компанії Trusteer, тепер шкідлива програма представляє небезпеку для куди більшого числа користувачів, ніж коли б то не було раніше.

Раніше Zeus успішно обходив захист лише Microsoft Internet Explorer, а тепер його вдосконалена версія навчилася використовувати уразливості в браузері Mozilla Firefox, який традиційно сприймається користувачами як один з самих надійних та безпечних.

"Ми очікуємо, що розповсюдження нової версії Zeus може призвести до збільшення випадків інтернет-шахрайства, - заявив Еміт Клейн (Amit Klein), технічний директор Trusteer. - На сьогоднішній день близько 30% інтернет-користувачів оплачують товари і послуги в мережі, використовуючи браузер Mozilla Firefox. Троянець поширюється значно швидше, ніж раніше ".

Шкідлива програма Zeus, вперше виявлена ще в 2005 році, була створена для крадіжки банківських реквізитів та іншої цінної інформації. Опинившись на комп'ютері, програма відстежує всю налаштовувану діяльність, включаючи заповнення різних форм оплати в браузері. Отримавши необхідні дані, троянець відправляє їх на сервери зловмисників.

На сьогоднішній день Zeus вільно поширюється на хакерських форумах - за інформацією антивірусної компанії Trend Micro, вартість комплекту програм для використання шкідливого ПЗ коштує близько 400 доларів.

Джерело: podrobnosti.ua

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting