Сучасні обсяги даних роблять анонімність в Мережі неможливою
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 16 травня 2013, 20:26

Анонимность в Интернете

Обсяг даних, що курсують в Мережі, зростає експоненціально - і мало не в кожному файлі присутні цифрові сліди користувачів.
Аналітична компанія IDC підрахувала, що в 2012 році у всьому світі було згенеровано приблизно 2,8 зеттабайт інформації, причому до 2015 року це число подвоїться. Близько 75% всієї інформації створюють самі користувачі, просто копіюючи і переміщуючи файли. Самий звичайний офісний працівник за рік генерує 1,8 терабайта трафіку.
Таким чином, сьогодні на інтернет-сайтах накопичилися величезні масиви персональної інформації користувачів. Щодня через поштові сервера проходить 154 мільярди електронних листів. Тільки в соціальній мережі Facebook зберігається в середньому 111 мегабайт особистих фотографій і відео на кожного користувача. Тільки в США через електронні платіжні системи щороку проходить 65 мільярдів персонально помічених фінансових платежів. Нарешті, 87% повнолітніх користувачів з розвинених країн постійно транслюють свої поточні координати через мобільні мережі.
Рост данных в Интернете
Інформація в Мережі накопичується з жахливою швидкістю
Аналітики стверджують, що зберегти яку-б то не було анонімність при постійному виробництві таких обсягів даних неможливо математично. Сучасні системи аналізу даних дозволяють використовувати будь-яку призначену для користувача дію для ідентифікації людини, точність якої перевищує 80%.
Згідно з підрахунками IDC, в найближчому майбутньому обсяги інформації в Мережі будуть наростати в геометричній прогресії, що остаточно перетворить людську анонімність в Інтернеті в міф. Інша справа, що до повсюдної ідентифікації «негідника», який залишив в коментарях критичне зауваження, все ж ще далеко.
(Джерело RU: imena.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting