BoxCryptor – шифрування даних у хмарних сервісах
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 28 квітня 2013, 13:52

Нова версія BoxCryptor 1.5.413.154 надає можливість прозорого шифрування файлів, які Ви зберігаєте у хмарних сервісах - Dropbox, Wuala, ZumoDrive і будь-яких інших.

При цьому не потрібно монтувати/розмонтувати шифровані контейнери або займатися вручну шифруванням і розшифровуванням файлів - все відбувається на льоту. BoxCryptor здійснює шифрування і розшифровує Ваші файли на місці, тому не потрібно передавати свій пароль третім особам, і файли залишаються такими, що не читаються сторонніми, навіть у тих випадках, коли Ваш пароль був вкрадений хакерами або був порушений захист провайдера хмарного сховища.
BoxCryptor є ідеальним програмним забезпеченням, якщо Ви хочете зашифрувати Dropbox, Google Drive або Microsoft SkyDrive і отримати доступ до даних звідусіль, не турбуючись про безпеку даних і не відмовляючись від комфорту. Ніколи не було так просто і зручно зашифрувати дані без втрати переваг хмарного зберігання.
З BoxCryptor ви можете легко отримати доступ до зашифрованих файлів - на вашому комп'ютері, смартфоні або планшеті. Хочете додати нові файли в Dropbox в той час як знаходитесь на ходу? Ще ніколи шифрування не було простішим!
Ви хочете зберігати дуже делікатні файли в хмарі? Ваші контракти, Ваші банківські реквізити або Ваші дисертації? BoxCryptor використовує стандарт шифрування AES-256 для захисту Ваших файлів. AES-256 класифікований урядом США для захисту інформації з грифом "цілком таємно". У необмеженої версії Ви можете скористатися додатковим рівнем безпеки за рахунок шифрування імен файлів.
(Джерело RU: free-admin.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting