Японська поліція просить місцевих ISP-провайдерів блокувати роботу Tor
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 23 квітня 2013, 19:27

блокирование пользователей Tor

Національне поліцейське агентство (NPA, National Police Agency, щось на зразок американського ФБР), збирається змусити місцевих провайдерів превентивно блокувати тих користувачів Мережі, які зловживають анонімністю, зокрема, використовують засоби сервісів Tor.
Одним із приводів для прийняття такого жорсткого рішення послужили відносно недавні події, коли поліцейським довелося неабияк "попотіти", щоб відловити такого собі хакера на прізвисько "Demon Killer", який публікував загрози на різних сайтах через мережу зламаних комп'ютерів по всій країні. Поліція справно виходила на слід злочинця, заарештовувала користувачів за обчисленими IP-адресами, але кожного разу це виявлялися лише підставні фігури.
У результаті довгих пошуків правосуддю вдалося заарештувати 30-річного Юсуке Катаяма (Yusuke Katayama) і заслужено покарати його. Досліджуючи комп'ютери Катаяма, японські детективи дізналися причину такої довгої невловимості Юсуке: виявилося, що для приховування своїх слідів в Інтернеті, хакер широко використовував можливості анонімізації, що надаються Tor.
Правоохоронна система Японії вирішила, що найкращий засіб боротьби з подібним криміналом - це попередження і дія на випередження, і тому розглядає закон, згідно з яким місцеві ISP повинні негайно банити всіх користувачів, викритих у використанні Tor. І неважливо, для яких цілей ці самі користувачі підключалися до вищезазначеного сервісу. Підключився - винен, бо анонімно нічого хорошого в Мережі не роблять.
До речі, подібного прикладу можуть послідувати і правоохоронні системи інших країн.
(Джерело RU: ixbt.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting