Вимагачі використовують історію браузера жертви для більшої переконливості
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 06 квітня 2013, 18:33

вымогатели в Интернете

Вірус перевіряє історію на наявність ресурсів із забороненим контентом і додає виявлені сайти в повідомлення шахраїв.
Шахраї, які розсилають підроблені повідомлення від імені влади або правоохоронних органів про те, що на комп'ютері користувача помічена підозріла активність, почали використовувати нову техніку. Для більшої переконливості своїх погроз, зловмисники почали використовувати історію браузерів жертв. 
Нагадаємо, що вимагачі найчастіше відправляють потенційним жертвам повідомлення про те, що останні або відвідували заборонені ресурси, або займаються розповсюдженням незаконного контенту, і за це система піддалася блокуванні. Для розблокування комп'ютера користувачеві пропонується заплатити штраф. 
Зловмисники роблять ставку на те, що перелякані власники заблокованих комп'ютерів не будуть розбиратися в тому, що відбувається і мовчки заплатять «штраф». 
Як відзначає в своєму блозі незалежний дослідник під ніком Kafeine, останнім часом шахраї почали використовувати спеціальне ПЗ, яке аналізує історію відвідувань браузера потенційної жертви, і застосовують отриману інформацію для більшої ефективності своїх атак. 
Хакери використовують вірус під назвою Kovter, який відображає підроблене повідомлення від імені Міністерства юстиції США, агентства внутрішньої безпеки або ФБР, обвинувачуюче власника комп'ютера в завантаженні і поширенні незаконного контенту. Повідомлення містить IP-адресу і хостингове ім'я комп'ютера, а також список сайтів, з яких, нібито, було проведено завантаження.
Шкідлива програма перевіряє наявність ресурсів, що містять незаконну інформацію, в історії браузера жертви, і, якщо знаходить, додає виявлені адреси в повідомлення. У разі якщо таких адрес в історії немає, програма вписує в повідомлення випадкові web-сайти, що поширюють порнографію, або інший заборонений контент. 
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting