Злом електронної пошти можна замовити за 500-700 грн.
Рейтинг статті: / 60
НайгіршеНайкраще 
Середа, 27 березня 2013, 07:22

Взлом e-mail на заказ

У Мережі можна знайти чимало пропозицій отримати доступ до будь-якої електронної пошти. У списку самих популярних для злому mail.ru, yandex і gmail.
Як розповіли хакери IT Expert, ціна залежить від того, скільки часу буде витрачено на роботу. Тоді як програмісти кажуть, що найчастіше користувачі самі допомагають зловмисникам.
Зокрема, найскладнішим для злому виявився gmail. За нього просять 650 грн.
«Схема роботи з gmail кардинально відрізняється від інших і вимагає більше часу звідси і ціна», - кінець цитати.
Зламати потрібний ящик беруться за три дні, гарантуючи, що його власник нічого не дізнається, а замовник отримає пароль та інструкцію з використання пошти.
Як пояснили програмісти IT Expert, хакери користуються як спеціальними програмами для крадіжки персональної інформації, так і необережністю користувача.
«Злом« під замовлення»- зломщика цікавить конкретний акаунт у пошті. Щоб отримати до нього доступ, зловмисник може, наприклад, подружитися з власником ящика в соціальній мережі або на сайті знайомств. Почати з ним спілкуватися, і користувач «видасть» відповідь на поширений секретне питання - про улюблене блюдо, прізвисько домашньої тварини, дівоче прізвище матері», - розповів Єгор Ганін, керівник сервісу Яндекс.Пошта.
Ще один спосіб - прислати на потрібну пошту фальшивий лист від адміністрації сервісу, з проханням вказати логін, пароль або ще якісь реєстраційні дані. Нібито відбувається зміна обладнання або переїзд в інше місце. Як результат, користувач сам передасть всю необхідну інформацію зловмисникові.
Так само хакери можуть створити сторінку-фейк. Це спеціальна сторінка за зовнішнім виглядом однакова з Вашим поштовим сервісом, і лише подивившись уважно на URL можна помітити відмінність в адресі:
Подібним способом хакери створили клон соціальної мережі ВКонтакте.
А щоб убезпечити себе експерти радять не допускати збігу пароля з логіном. Оптимальним варіантом вважається пароль із 7-ми символів, що складається з букв різного регістра і цифр. І прив'язати номер телефону до пошти.
«Навіть якщо зловмисник вкраде або вгадає пароль, він не зможе ввійти в аккаунт без Вашого телефону. Тобто безпека досягається ще й тим, що у Вас є фізичний пристрій, без якого доступ неможливий», - говорить менеджер зі зв'язків з громадськістю Google Україна Марина Тарасова.
(За матеріалами RU: itexpert.org.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting