Stealthphone робить інформацію невидимою для хакера
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 25 листопада 2012, 18:09

Компанія «Анкорт», що спеціалізується в області інформаційної безпеки, повідомила про випуск свого нового шифратора - Stealthphone, що представляє собою універсальну мобільну систему програмно-апаратного шифрування і захисту практично всіх типів файлів від копіювання.
Як розповіли CNews в «Анкорт», «Stealthphone є результатом багаторічних досліджень і практичного досвіду компанії та її керівника, відомого російського вченого Анатолія Клепова, чиї роботи в галузі криптографії вже кілька десятиліть вважаються одними з кращих в світі, що підтверджено численними сертифікатами, в тому числі урядовими організаціями Швеції та ПАР».
Система інформаційної безпеки мобільних телефонів Stealthphone має кілька варіантів конфігурації - програмна або програмно-апаратна захист інформації в мобільних телефонах, планшетах і комп'ютерах. Програмна захист призначений для забезпечення безпеки звичайних користувачів, які зацікавлені в збереженні особистої інформації в електронній пошті і соціальних мережах.
Тоді як програмно-апаратна захист складається з програмної частини та апаратної частини, працюючої по Bluetooth з мобільними телефонами або планшетами на операційних системах iOS, Android, BlackBerry, Symbian і Windows Mobile, що виключає попадання вірусів в програмне забезпечення. За словами розробників, це забезпечує стійкий захист інформації державних та комерційних організацій, чиновників і бізнесменів.
Мобільна програмно-апаратна система захисту інформації Stealthphone від «Анкорт»
В цілому новітня система інформаційної безпеки Stealthphone дозволяє здійснювати шифрування: голосу, SMS, MMS, електронної пошти; крипто-чату; конференції; інформації на SD-карті. Крім того, компанією розроблено Crypto-API - для шифрування інформації на персональному комп'ютері за допомогою StealthPhone, що дозволяє виконувати функції, аналогічні eToken, стверджують в «Анкорт».
(Джерело RU: safe.cnews.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting