Браузер Chrome сховає від стеження
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 11 листопада 2012, 17:10

Google випустила стабільну 23-ю версію Chrome. Він став останнім великим браузером, в якому нарешті була реалізована підтримка протоколу Do Not Track (DNT).
Дана функція оповіщає сайти про небажання користувачів, щоб за ними стежили, однак не дає ніяких гарантій.
Вперше підтримка заголовків DNT з'явилася в браузері Internet Explorer 9 від Microsoft. У найсучаснішою, десятої версії IE, DNT включене за замовчуванням. Пізніше протокол перейняла Mozilla, яка розробляє Firefox. DNT також впроваджені в інші популярні браузери - Safari (Apple) і Opera.
Крім того, "гуглівський" браузер став швидшим: у версії Chrome для систем Windows з'явилося апаратне прискорення декодування відео, яке дозволяє продовжити термін служби акумулятора. Також була покращена безпека: Chrome 23 дозволяє контролювати, чи може сайт визначати місце розташування, відкривати спливаючі вікна або доступ до камери/мікрофона.
З інших нововведень - підтримка протоколу PeerConnection API, за допомогою якого розробники можуть створювати мультимедійні веб-додатки без допомоги плагінів, і MediaSource API, який підлаштовує якість відео в залежності від пропускної здатності.
Завантажити 23-ю версію Chrome можна на сайті Google. Браузер підходить для операційних систем Windows, Mac і Linux. У користувачів, у яких програма вже встановлена, вона оновиться автоматично.
Слідом за браузером Chrome оновилася і Opera. Нововведенням версії 12.10 стали підтримка колірних профілів ICC, SPDY - протоколу Google, прискорюючого завантаження веб-сторінок, і популярних API (включаючи WebSocket, який забезпечують безперервний двосторонній канал між сервером і клієнтом).
Крім того, розробники тепер можуть робити плагіни з розширеною функціональністю. Також графіка Opera 12.10 оптимізована для ноутбуків MacBook Pro з Retina-дисплеєм. Завантажити нову версію браузера для Windows, Linux, FreeBSD і Mac можна за цим посиланням.
(Джерело RU: hitech.vesti.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting