Кожен четвертий інтернет-користувач піддається атакам хакерів
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 11 листопада 2012, 17:00

Не оновлений своєчасно браузер - чи не найпоширеніша причина хакерських атак. Приблизно 23% користувачів не змогли або не захотіли оновити свій браузер, згідно з новим дослідженням Лабораторії Касперського.
При цьому наголошується, що найчастіше старим програмним забезпеченням користуються ті, хто працює під Firefox, тоді як користувачі Internet Explorer зазвичай своєчасно оновлюють браузер.
В той час, як більшість користувачів оновлюються до останніх версій браузера протягом місяця, залишається близько чверті користувачів, які не дбають про це, зазначають в Лабораторії. Це означає, що мільйони потенційно уразливих машин, постійно піддаються атакам через добре відомі і вивчені хакерами проломи в безпеці.
Лабораторія проаналізувала дані додатка Kaspersky Security Network, яке відстежує заходи безпеки, що приймаються користувачами в режимі реального часу. Результати цього дослідження показали, що Internet Explorer є найбільш поширеним браузером з часткою ринку 37,8%. На другому місці стоїть Chrome (36,5%).
Mozilla Firefox і браузер Opera замикають першу четвірку найпопулярніших браузерів. Згідно з даними Лабораторії, 19,5% опитаних користувачів працюють з Firefox і 6% використовують Opera.
Як повідомляється, Firefox є браузером, який не дуже добре оновлюється. Трохи більше 66% користувачів не забули оновити свій браузер. У той же час IE до самої останньої версії оновили на 80,2% комп'ютерів.
Opera і Chrome також досить добре оновлюються. 79,2% користувачів Chrome встановили останню версію браузера Google і 78,1% користувачів Opera також не забули оновитися.
Також в Лабораторії виявили, що один з 10 користувачів використовує застаріле програмне забезпечення. Основною проблемою для деяких з них є те, що якщо користувач працює під Windows XP, він не зможе оновитися до останньої версії Internet Explorer.
Можливо саме тому 3,9% користувачів IE як і раніше працюють із застарілими версіями браузерів IE 6 і 7, які більше не будуть отримувати оновлення безпеки. Таким користувачам Лабораторія Касперського рекомендує використовувати альтернативні браузери, щоб максимально забезпечити їх безпеку.
(Джерело RU: imena.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting