Росія - головна загроза в Інтернеті
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 28 жовтня 2012, 10:46

У звіті "Розвиток інформаційних загроз в третьому кварталі 2012 року", поширеному "Лабораторією Касперського", повідомляється, що Росія стала найнебезпечнішою країною для інтернет-співтовариства, зробившись світовим лідером за кількістю шкідливих веб-серверів.
Експерти стверджують, що на території Росії в минулому кварталі було розташовано 23,2%, шкідливих хостингів. Це на 3% перевищує результат США, які були лідером у другому кварталі цього року. Крім цього, Росія увійшла і в список найбільш небезпечних країн для власних користувачів.
Зміну лідера сприяло зростання на 8,6% кількості шкідливих сайтів російського походження, в США, навпаки, їх число знизилося на 9,7%. На 5,8% кількість небезпечних хостингів зросла в Голландії. Вона за цим показником знаходиться на третьому місці.
На небезпечні веб-сайти з Росії, США та Голландії в загальній складності припадає 60% шкідливого контенту. А 86% шкідливих сайтів розташовані в 10 країнах.
Відповідно до рівня небезпеки для користувачів заразити свій комп'ютер через Інтернет "Лабораторія Касперського" виділяє 4 групи держав: група максимального ризику, група підвищеного ризику, група ризику і група безпечних країн.
В групі максимального ризику знаходяться країни, в яких більше 60% користувачів хоча б раз зіткнулися з шкідливими програмами в Інтернеті. В 3-му кварталі єдиною країною, яка увійшла в цю групу, став Таджикистан.
У групі "підвищеного ризику" (41% -60% користувачів, які зіткнулися з шкідливими програмами) зараз 10 пострадянських країн, у тому числі Росія і Україна.
Серед самих "безпечних" держав - 27 країн з показниками 10,6-21%, в тому числі Японія, Данія, Тайвань, Гонконг, Словаччина і Сінгапур.
Автор Дмитро Смирнов, джерело RU: hi-tech.mail.ru
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting