Дотвікались: ентузіасти показали, як визначити домашню адресу користувача Twitter
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 27 серпня 2012, 20:40
Локація користувача "Twitter"Сайт WeKnowYourHouse.com збирає та узагальнює інформацію про фізичне місцезнаходження користувачів Twitter. Він обчислює домашню адресу людини, публікуючи цю інформацію у відкритому доступі, і в деяких випадках навіть показує фото будівлі, з якого той пише повідомлення, запозичене з Google Street View.
Принцип дії повністю автоматичного сервісу простий. Додаток Twitter на багатьох смартфонах здатний передавати інформацію про місцезнаходження користувача.
Сайт WeKnowYourHouse.com визначає цю локацію тільки в тих твіттер-повідомленнях, в яких зустрічається слово home ("будинок"). За допомогою Google Maps визначаються географічні координати і адресу.
Після видалення "найбільш чутливої" частини адреси на сайті з'являється повідомлення. У ньому говориться: "Ми думаємо, що домашня адреса користувача Twitter такого-ось така або поруч". Далі виводиться текст твіта, на підставі якого зроблений цей висновок, час, коли твіт опублікований (як правило, кілька хвилин тому), і точні географічні координати, в яких перебуває користувач - широта і довгота.
Кожне повідомлення супроводжується наступним поясненням: "Вся ця інформація є загальнодоступною - WeKnowYourHouse.com просто узагальнює її, щоб показати, що може статися, коли Ви просто залишаєте повідомлення в Twitter. Ця сторінка буде видалена через годину після того, як була створена, щоб зберегти конфіденційність користувачів".
Ідея та простота реалізації задуму здивувала навіть бувалих експертів. Наприклад, у компанії Sophos, що спеціалізується на інформаційній безпеці, сайт назвали "страшним", оскільки він наочно показує, як багато інформації може бути зібрано проти когось так швидко на основі даних, що знаходяться у відкритому доступі.
(Джерело RU :it.tut.by)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting