Вибираємо антивірус для дому: тестування AV-Test травень-червень 2012
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 06 серпня 2012, 10:03
AV-TestAV-Test провела тестування антивірусів для дому з точки зору їх ефективності в захисті від загроз, лікуванні заражень і зручності використання.
У травні-червні 2012 року незалежна лабораторія AV-Test оцінила 25 антивірусних програм для домашніх користувачів. Були протестовані безкоштовні антивіруси та рішення класу Internet Security із застосуванням налаштувань за умовчанням.
У даному тестуванні були додані безкоштовні антивіруси ZoneAlarm Free Antivirus+Firewall, Ad-Aware Free Antivirus+ і FortiClient Lite.
Тестування виконувалось на системі Windows 7 (SP1, 64-bit).
Для тестування завжди використовуються останні загальнодоступні версії антивірусів. Їм дозволено оновлюватися в будь-який час і робити запити на "хмарні" сервери. Лабораторія AV-Test зосередила увагу на реалістичності сценарію тестування і приймає рішення на реальних загрозах. Продукти повинні були продемонструвати свої можливості, використовуючи всі компоненти та рівні захисту.
Короткий звіт у вигляді скріншотів таблиці:
Максимальна оцінка - 6 (PROTECTION - ефективність захисту від загроз, REPAIR - ефективність лікування заражень, USABILITY - зручність використання).
Детальніше з результатами тестування можна ознайомитися на сторінці лабораторії AV-Test.
(Джерело RU: comss.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting