ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Персонаж аніме краде адреси електронної пошти
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Середа, 01 серпня 2012, 10:02
Зловред Android.MailSteal.1Компанія «Доктор Веб» попереджає користувачів про появу нової шкідливої програми, що вражає мобільні пристрої під керуванням ОС Android.
Шкідливий функціонал ховається в еротичному додатку, який потай від користувачів виконує пошук і відправку зловмисникам адрес електронної пошти, знайдених в книзі контактів.
Для поширення Android.MailSteal.1 зловмисники використовують поштову спам-розсилку японською мовою: в листах користувачам пропонується еротичний вміст, який є на якомусь сайті. Представлене посилання, залежно від тексту, може незначно відрізнятися в різних повідомленнях, але завжди веде на один і той же портал. Відкриття сайту на звичайних комп'ютерах або мобільному телефоні призведе до виникнення помилки доступу, в той час як браузер операційної системи Android успішно виконає завантаження. Це свідчить про те, що метою зловмисників є власники мобільних пристроїв на базі цієї ОС.
Оформлення веб-сторінок, які завантажуються, максимально наближене до інтерфейсу каталогу Google Play. Подібна тактика вже не раз застосовувалася авторами різних шкідливих додатків.
Якщо користувач спробує встановити одну із пропонованих програм, сайт зловмисників виконає перенаправлення на інший сервер, з якого відбудеться завантаження програмного пакета з ім'ям livewall1.apk. Серед інших можливостей у повноваження цього додатка входить доступ до читання контактів, що має насторожити користувачів, проте очікуваний функціонал програми може приспати їх пильність.
Після запуску додаток демонструє на екрані мобільного пристрою еротичне зображення японського аніме-персонажа, яким можна управляти. Однак при цьому воно непомітно для користувача здійснює пошук адрес електронної пошти серед наявних у нього контактів і виконує їх відправку на віддалений сервер. У подальшому отримані адреси можуть бути використані зловмисниками, наприклад, для організації спам-розсилок.
(Джерело RU: soft.mail.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting