ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Facebook читає приватне листування користувачів
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Субота, 14 липня 2012, 13:13
Соціальна мережа FacebookСоціальна мережа Facebook використовує в США автоматичні алгоритми сканування чатів та іншої особистої інформації користувачів з метою пошуку та раннього виявлення злочинів.
Про це сказав директор з безпеки Facebook Джо Салліван.
Алгоритм сканує листування і публікації користувачів Facebook і якщо виявляє підозрілу активність, позначає профіль і повідомляє про нього спеціальному співробітнику Facebook. Цей співробітник, в свою чергу, оцінює ступінь небезпеки і в разі її наявності повідомляє про злочинця в правоохоронні органи США.
Салліван стверджує, що програмістам компанії вдалося зробити систему досить точною, щоб особиста переписка законослухняних користувачів мережі не піддавалася перевірці.
"Щоб не стикатися з ситуацією, в якій нашим співробітникам доводиться читати чуже листування, ми використовуємо систему з дуже низьким відсотком" помилкових спрацьовувань", - сказав Салліван.
За словами представника соціальної мережі, програмне забезпечення, що використовується для моніторингу дій користувачів, сфокусовано на діалогах між користувачами з "бідними" зв'язками.
Наприклад, якщо два користувача не є друзями один одному або стали друзями лише недавно, якщо у них при цьому немає спільних друзів, а інші друзі взаємодіють з користувачем і один з одним вкрай рідко, а також якщо два користувачі мають велику різницю у віці, програмний алгоритм "зацікавиться" даним зв'язком і повідомить про це спеціального співробітника Facebook.
У березні цього року система звернула увагу співробітників Facebook на листування між 30-річним чоловіком і дівчинкою 13 років. У листуванні між ними регулярно фігурувало слово "секс". З листування випливало, що чоловік планував зустріти дівчинку біля її школи після занять вже на наступний день. Співробітник Facebook оперативно поінформував про це правоохоронні органи, і ті заарештували чоловіка всього через добу.
Головним чином система налаштована на обчислення педофілів, але вона також може бути налаштована і на пошук ознак інших злочинів - наприклад, обговорення покупки наркотиків, зброї та інших заборонених дій.
Соціальна мережа Facebook є найбільшою в світі, її аудиторія перевищує 900 мільйонів користувачів
(Джерело RU: segodnya.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting