Google стежить за Вами все ефективніше
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 14 липня 2012, 12:37
Google NowОдин з користувачів форуму Reddit з жахом з'ясував, що випробувана ним нова розробка Google - персональний пошукач і помічник Google Now - зміг за три дні безпомилково встановити, де він живе.
І це при тому, що він взагалі не вводив жодних пошукових запитів в Google і ніде не вказував свою адресу.
Google Now, нагадаємо, це одна з головних особливостей самої останньої версії ОС Android - Jellybean, що отримала індекс 4.1 і представленої зовсім недавно разом з планшетником Nexus 7.
Сервіс задуманий як помічник, що вміє відповідати на незадані питання. Тобто Ви дістаєте телефон, а на екрані вже написано, як зіграла Ваша улюблена команда, яка погода на вулиці і куди найкраще зайти по дорозі додому.
Сервіс звіряється з наявними у нього геолокаційними даними, відомостями про звички користувача, з особистою інформацією в календарі, історією пошукових запитів, історією переміщень, історією відвідування сайтів і т.д., щоб видати саме ті підказки, які потрібні в даний момент і в даному місці.
Підказки Google Now відображаються у вигляді "карток" (сards), їх поки всього десять видів, але в майбутньому з'являться нові. Голосовий пошук і голосове введення тексту поки не працюють, але інші можливості вже реалізовані досить повною мірою.
Ось і пильний користувач в якийсь момент дістав телефон з кишені - і той несподівано повідомив, за яким маршрутом і за який час дістатися до будинку, а також продемонстрував безпомилкове знання його домашньої адреси.
Потім він прийшов додому, відкрив Google Maps на домашньому комп'ютері, а там на карті вже з'явився значок його житла. За словами користувача, все це "абсолютно несподівано і дивно".
Якщо вдуматися, система визначає адресу досить просто і логічно. Android просто підраховує час, проведений в кожній точці. Місце на карті, де людина увечері і вночі проводить по 8-16 годин - це його будинок, а будинок, де він проводить по кілька годин вдень у робочий час, відповідно, буде місцем його роботи.
Зазначимо, що насправді Google обчислює адреси користувачів вже досить давно. Відомості про те, скільки часу Ви проводите вдома, скільки на роботі, скільки в інших місцях, є складовою частиною статистичних звітів сервісу Google Latitude ("Локатор" в російській версії). При цьому показуються та адреси відповідних місць.
(Джерело RU: trust.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting